Кіпр

Ноябрь 18, 2014 – 16:26Британський Фонд соціологічних досліджень провів опитування постояльців, що користуються послугами британських готелів, і склав свій рейтинг готельних мереж Великобританії.
Постояльцям пропонувалося оцінити 29 готельних мереж, в числі яких були як британські, так і міжнародні за дев'ятьма критеріями. Основними були: якість сніданків, зручність ліжок, чистота в номерах і відповідність ціни і якості.
Найкращою готельною мережею Великобританії постояльці вважають Sofitel - це мережа люксових готелів від міжнародного готельного бренду Novotel. Середня ціна за проживання в готелі Sofitel становить 144 фунта на добу - цю вартість більшість опитаних - 83 відсотки назвали відповідної рівню готелів і якості сервісу. При цьому мережа Novotel займає тільки десяте місце в рейтингу. Середня вартість проживання в цих готелях становить 97 фунтів і тільки 72 відсотки постояльців вважають її відповідною рівню сервісу.
Другу позицію в рейтингу займає мережа Premier Inn - це мережа бюджетних готелів, і вартість проживання в них становить 61 фунт за ніч. 82 відсотки респондентів вважають, що рівень сервісу в готелях Premier Inn відповідає цій ціні. На третьому місці в рейтингу опинилася мережу Готелі Warner Дозвілля - 80 відсотків опитаних задоволені співвідношенням ціни в 128 фунтів за добу і якості наданих послуг.
Четверта сходинка рейтингу зайнята мережею готелів середньої категорії Hampton Хілтоном. Тут середня вартість номера в добу становить 80 фунтів, а якістю послуг задоволені 78 відсотків опитаних. Ще один бюджетний варіант - це мережа готелів Holiday Inn Express, яка займає восьму сходинку. В цих готелях середня ціна за номер становить 72 фунта за ніч і 72 відсотки опитаних задоволені рівнем сервісу.
За даними дослідження Фонду, гірше співвідношення ціни і якості являє готельна мережа Brittania готелів. Вона не відноситься до бюджетних готелям, проте співвідношення ціни за номер в 56 фунтів і задоволеність всього 33 відсотків опитаних говорить про те, що ціна і якість в готелях цієї мережі не відповідають один одному. Якщо, відправляючись до Великобританії, мандрівники бажають заощадити, то мережу готелів Ibis Budget цілком може задовольнити очікування: серед респондентів рейтинг довіри до цієї мережі становить 67 відсотків, а середня ціна за номер становить 32 фунта. Іншим хорошим варіантом може стати готельна мережа Travelodge - 60 відсотків опитаних вважають ціну в 44 фунта цілком розумною для такого рівня якості послуг.
Двома готельними мережами Британії задоволені найменше респондентів. Це головний Хейлі Готелі: рейтинг довіри всього 55 відсотків при ціні в 120 фунтів, Готелі та де Вер - 115 фунтів при рейтингу довіри в 58 відсотків.

Похожие статьи:

  1. ​Переваги дощок оголошень
  2. Кіпр Тури з Нижнього Новгорода
  3. Установка домофону
  4. ​Автоматика для опалення
  5. Бурный роман Гарри Поттера