Активний відпочинок у Вірменії

Февраль 8, 2018 – 09:01

Крім того що Вірменія - країна багата історичними пам'ятниками, через що її нерідко називають «музеєм під відкритим небом», тут самою природою створені відмінні умови для активного відпочинку.

Активний відпочинок у Вірменії

Тому й не дивно, що крім екскурсійних турів по Вірменії, великою популярністю у іноземних туристів користуються активні та екстремальні тури. Найпоширеніші з них - альпінізм і скелелазіння.

Завдяки своєму природному рельєфу, Вірменія надає ідеальні умови для скелелазіння: численні скельні масиви і підйоми. Досить популярними видами альпінізму є хайкинг і трекінг, які не мають на увазі наявність хорошої фізичної підготовки і професійного спорядження. А для тих, хто вважає за краще альпіністсткіе сходження можуть вибрати спеціальні маршрути, які вимагають серйозної підготовки учасників. До складних маршрутах можна віднести маршрути по горах Арагац (4090 м) і Хуступ (3214 м). Скелелазіння проходить також на скелях ущелини Нораванк і Джохкі Дзор.

Активний відпочинок у Вірменії

Продажа Битрикс по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Для любителів почуття вільного польоту і відчуття висоти найкращим видом екстремального туризму стануть польоти на параплані. Вважається, що друга половина літа - дуже вдалий час для таких польотів тут. Потоки повітря починають стабілізуватися в середині липня. Але оскільки осінь в Вірменії сонячна і тепла, туристи зможуть насолоджуватися польотами до кінця жовтня. Велика кількість яскравих фарб, строкатість ландшафтів і неймовірні пейзажі, - все це привабливий бонус до адреналіну, отриманого від польоту.

Якщо ж ви недосвідчені і сумніваєтеся у виборі одиночного польоту, то найбільш безпечним для вас стане політ на параплані-тандемі. Тандем розрахований на пілота і пасажира. В цьому випадку парапланом буде управляти досвідчений пілот, а туристам залишиться тільки насолоджуватися вільним польотом і захоплюватися прекрасними видами Вірменського нагір'я. Підготовка до польоту займає всього 5 хвилин. Пасажиру одягають підвісну систему і проводять вступний інструктаж. Єдина функція пасажира - утримуватися на ногах під час старту. Потім необхідно трохи пробігти при зльоті, після чого вас охопить відчуття невагомості. Найбільш цікаві та зручні місця для польотів вважаються Апаран, Веди, гора Арагац.

Любителів польотів не розчарують стрибки з парашутом, які досить поширені у Вірменії. Через гористого ландшафту умови для стрибків у Вірменії досить складні. З цієї причини спортсмени з інших країн приїжджають сюди на найскладніші тренування.

Цахкадзор

Вибираючи зимовий відпочинок у Вірменії, потрібно відзначити, що серед зимових активних видів спорту найпоширенішими є сноуборд і гірські лижі. Одним з найбільш підходящих місць для катання на сноуборді або гірських лиж є гірськолижний курорт Цахкадзор. Сезон катання тут починається в середині грудня і закінчується в кінці березня - початку квітня. Найдовша траса в Цахкадзорі - вісім кілометрів. Вся зона катання розділена на кілька ділянок, призначених для людей з різним рівнем підготовки. Траса обслуговується чотирьох-крісельної канатної дорогою. Все обладнання для сноубордингу можна придбати на місці, або взяти на прокат.

Любителі гострих відчуттів можуть зайнятися "Фрірайд" (катання на гірських лижах чи сноуборді поза трас). Також екстремалів може зацікавити Хелі-скінг (різновид фрірайду). Під час Хелі-скінг для підйому використовується вертоліт. У Вірменії ці види гірськолижного спорту практикуються на горі Арагац. Для такого проведення часу необхідна хороша фізична підготовка.

Озеро Севан у Вірменії

З недавніх пір на озері Севан став практикуватися високогірний дайвінг. До високогірним занурення відносяться занурення на висоті понад 300 метрів над рівнем моря. На висоті 2 тисячі метрів на озері знаходиться школа дайвінгу, де працюють 2 інструктора і 5 дайв-майстрів.

В недалекому майбутньому на півдні Вірменії в районі містечка Горіс планується відкриття нового туристичного комплексу "Врата Татева". Туристи зможуть зайнятися тут альпінізмом, пішохідними і велосипедними прогулянками по неймовірним стежках околиці Татевского Монастиря. Бажаючі також зможуть скористатися прокатом повітряних куль і послугами аудіо-гідів.

Похожие статьи:

  1. Класичний відпочинок
  2. Відпочинок у Франції
  3. Кіпр Відпочинок в Травні
  4. Дитячий Відпочинок на Кіпрі
  5. Активний Відпочинок на Кіпрі