Безкоштовний кошторис на ремонт квартир

Март 3, 2017 – 19:34У підготовці ремонту квартири важлива роль відводиться реалістичною кошторисі витрат, інакше процес ремонту зрівняється з бездонною прірвою.

Ми пропонуємо не просто он-лайн кошторис, в яку необхідно ввести свої дані, наша пропозиція набагато краще - реалістичний кошторис РЕМОНТУ ЗА 10 ХВИЛИН !, отримати яку Ви можете, не виходячи з дому і навіть не зустрічаючись з нашим представником. Наша пропозиція - безкоштовна кошторис на ремонт квартири!

Щоб скласти детальний кошторис на ремонт Вашої квартири, нам знадобитися: план квартири, в якому передбачається виконання ремонту, із зазначенням точних розмірів в плані; Завдання на складання кошторису за шаблоном (його потрібно завантажити нижче, заповнити і вислати на нашу пошту.

Batyar самый популярный сайт, который расскажет Вам о самых интересных событиях.


Бажано лист супроводити фотографіями квартири, ремонт в якій Вам необхідний - для деталізації кошторису.

Крім цього, Вам потрібно визначитися з видом ремонту - чи буде це ремонт "економ", ремонт "комфорт" класу, або ремонт класу "люкс". Не забудьте вказати свої контактні дані, цілком можливо, що кошториснику потрібно задати Вам додаткові технічні питання, для докладного формування повної кошторису. Пройде не більше трьох робочих днів і детальний кошторис ремонту рквартіри буде вислана Вам на електронну пошту.

Скласти кошторис на ремонт, без виїзду на місце робіт можливо лише високий професіоналізм кошторисника, враховуючи, що це буде реальна кошторис. Так звані он-лайн кошторису дуже приблизні - розцінки в них не змінюються місяцями, тому власники сайтів закладають так звану "середню" вартість, з урахуванням свого інтересу. В результаті такий кошторис - не більше ніж набір цифр.

Похожие статьи:

  1. Покращений ремонт квартири
  2. Ремонт однокімнатної квартири
  3. Ремонт однокімнатної квартири
  4. Як правильно почати ремонт квартири?