Безпека у Зальцбурзі

Январь 23, 2015 – 08:48

Безпека

Жителі Зальцбурга вважаються одними з найбільш законослухняних городян Австрії, які практично одержимі торжеством законів.
вулиці Зальцбурга

Це спостерігається на всіх рівнях правопорядку. Так, ніхто тут не викине сміття повз урни і не перейде дорогу в забороненому місці. Однак це не означає, що в Зальцбурзі можна нехтувати розумними заходами безпеки. Варто побоюватися дрібних злодюжок і кишенькових злодіїв.
Бізнес-клімат


Зальцбург є високорозвиненим індустріальним центром з величезним економічним потенціалом. У місті та його околицях знаходиться безліч підприємств високих технологій, ведуться розробки програмного забезпечення, автоматизації, індустрії мультимедіа і телекомунікаційного сектора, інвестиції в які окупаються за неймовірно короткий період часу.
замок Хоензальцбург


Нерухомість

У Зальцбурзі, враховуючи його компактні розміри, ринок нерухомості не надто великий, що народжує високий попит. Проте якість і ціна тут відповідають один одному як ні в одному іншому австрійському місті.
Нерухомість в Зальцбурзі

Найбільш затребуваними варіантами для проживання в місті є невеликі квартири, а для комерційного використання - пансіонати, кафе і готелі. У кожному разі, нерухомість Зальцбурга є чудовим об'єктом для вкладення капіталу.
Поради туристу

Для більш зручного та комфортного подорожі по Зальцбургу радимо придбати карту міста, яка також включає в себе розклад громадського транспорту, найбільш популярні маршрути та іншу корисну для туристів інформацію. Як правило, такі картки видаються в кіосках на залізничному вокзалі абсолютно безкоштовно.

Похожие статьи:

  1. Безпека та звязок в Будві
  2. Безпека у Зальцбурзі
  3. Безпека у Ватикані