Безшовні натяжні стелі

Апрель 7, 2017 – 07:21


Оздоблення стелі під час ремонту повинна виконуватися з особливою ретельністю і уважністю. Вся справа в тому, що дана частина простору грає не останню роль у формуванні стильного і неповторного інтер'єру. І для цього потрібно зробити стеля не тільки ідеально рівним, але і красивим. Сучасний ринок пропонує масу найменувань матеріалів, за допомогою яких можна використовувати сміливі та креативні рішення при облаштуванні зазначених поверхонь.

Оригинальное озеленение Вы можете заказать на сайте https://studio-zelenka.com.ua/ цена на услуги Вас приятно удивит.
Лідируючі позиції сьогодні знаходяться у натяжних технологій. Йдеться про розташування під базовим стелею особливого полотна. З його допомогою цілком реально при мінімальних тимчасових витратах додати поверхні ідеальну рівність і гладкість, вибравши необхідну забарвлення або ж завдавши на матеріал малюнки різної тематики (фотодрук, художній розпис). Особливий інтерес викликають безшовні варіанти. У чому їх основні переваги?

Під час монтажу безшовних натяжних стель не потрібно термічна обробка приміщення (нагрівання за допомогою теплових гармат).
Не менш важлива перевага - найбільш висока міцність.
Безшовні варіанти мають ширину до 5 метрів. Це і дозволяє встановлювати полотна без будь-яких з'єднань в більшості приміщень.
В процесі монтажу може застосовуватися один з двох типів кріплення: стіновий і стельовий, що дозволяє вирішувати практично будь-які технічні завдання.

Похожие статьи:

  1. Матові натяжні стелі
  2. ​З чого роблять натяжні стелі
  3. Матова натяжна стеля
  4. Сатинові натяжні стелі
  5. Безпека у Ватикані