​Будинок з оциліндрованих колод

Сентябрь 24, 2018 – 07:02

Будівництво будинків на основі деревного матеріалу на сучасному етапі набирає все більших обертів. Особливо це помітно і популярно в малоповерховому будівництві при зведенні заміських котеджів і дач.

Деревина, як основний будівельний матеріал, завжди була затребувана при будівництві рубаних хат і господарських будівель в Росії. Зараз прийшов час прогресивних технологій в цю галузь будівництва дерев'яних споруд. Ручна рубка зрубів за допомогою сокири все частіше замінюється застосуванням заводських технологічних процесів, спрямованих на підготовку і обробку дерев'яного матеріалу, що використовується при зведенні дерев'яних будинків.

Садовые Фигуры купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Один з таких способів заснований на сушінні і оцилиндровке спиляною деревини на спеціальному обладнанні. Основними достоїнствами обробленого таким способом колоди є рівна форма круглого перетину, гладка поверхня і однаковість розміру стовбура по довжині. Для щільного сполучення колод при зведенні стін будинку, в них фрезеруються спеціальні вибірки - венцовие замки. На заключному етапі, в заводських умовах, робиться обробка оциліндрованих матеріалу різними антисептичними і протипожежними складами.

За розробленими проектами проводиться комплектація будинків на заводський майданчику, з відповідним маркуванням кожного елемента будинку, щоб при його монтажі зайняти своє, конкретно відведений йому місце. Обраний і оплачений комплект будинку доставляється на ділянку будівництва, де проводиться його монтаж на попередньо підготовленому фундаменті. Саме будівництво не викликає складнощів і нагадує збірку дитячого конструктора. Це пов'язано з високою точністю виготовлених елементів будинку, що дозволяє не займатися роботами з їх підгонкою один до одного при його монтажі. Фасад будинку з оциліндрованих колод і його внутрішні приміщення не вимагають особливих додаткових витрат, пов'язаних з їх обробкою. Вони більш привабливі за своїм зовнішнім виглядом, ніж удома ручної рубки. Стіни з цього виду матеріалу володіють хорошими теплофізичними характеристиками, пов'язаними як з властивостями самої деревини, так і щільного сполучення оциліндрованих вінців між собою.

Сучасний вітчизняний ринок широко представлений компаніями що займаються виробництвом будинків з оциліндрованих колод.

Похожие статьи:

  1. ​Туалетні столики з дзеркалом
  2. ​Переваги силіконової фарби
  3. ​Казино Х Продюсер опасных игр