Буферні ємності, теплонакопичувачі

Март 29, 2017 – 08:20Буферний накопичувач тепла є унікальним технічним рішенням для систем опалення, забезпечуючи комфорт і затишок у Вашому домі. Завдяки використанню теплоаккумулятора відбувається істотна економія Ваших коштів і часу.

Купить качественный  теплоаккумулятор Вы можете по ссылке, цены Вас приятно удивят.Теплоаккумулятори і буферні ємності призначений для накопичення надлишкової теплової енергії під час роботи джерела нагріву, такі як твердопаливний, «піролізний» або електричний котел, піч-камін, тепловий насос, сонячний колектор і т.п., і її зберігання з подальшою віддачею в опалювальну систему. Особливо ефективно застосування теплоакккумулятора при роботі з твердопаливним котлом. При цьому ККД котла підвищується на 30%, збільшується термін служби всієї системи опалення. Кількість закладок можна скоротити до 1-2 разів, і найголовніше відбувається економія самого «твердого» палива. При роботі з електрокотлами економічний ефект досягається при використанні 2-х тарифної системи оплати електрики, коли енергія дешевше в нічний час в 3-6 разів залежно від регіону. Можливість роботи самого бака, як ємнісний гідравлічний роздільник (Гідрострелка), при цьому знижується температурна і гідравлічне навантаження на котел і систему опалення.
Буферні накопичувачі тепла

Завдяки новинкам, впроваджені в акумулюючі баки марки «PROFBAK», ви отримуєте багатофункціональний нагрівальний прилад з великими можливостями і гідною якістю. У моделях «PROFBAK» з'єдналися напрацювання кращих світових виробників з якістю, надійністю і індивідуальним підходом до вимог замовника, для економічного рішення комплексної і довговічною системи опалення. Більш того, деякі розробки наших інженерів застосовуються вперше в системах буферних накопичувачів і нагріву води (наприклад, вбудована труба-стяжка для лінії циркуляції гарячої води). Можливість установки до 3-х теплообмінників і функції роботи бак-в баку, як бойлера.

Похожие статьи:

  1. Пульти дистанційного керування
  2. Сучасні світильники для вулиці
  3. Місія посткроссера в Барселоні
  4. Ремонт квартири в новобудові
  5. Выбор рулонных штор и тканевых ролет