Цегляні огорожі

Апрель 15, 2017 – 19:25Компанія «Актуал Забір» пропонує професійні послуги з будівництва цегляних огорож під ключ. Ми виконуємо роботи по кладці зборів з різних видів цегли (звичайного кладочного, декоративного облицювального) бажаної товщини і висоти, а також кладку цегляних стовпів для комбінованих зборів.

Наші майстри володіють навичками виконання різних видів декоративної кладки, що дозволяє нам запропонувати замовникам відмінний вибір варіантів такого огородження за розумними цінами.
Паркани з декоративного цегли

Вы можете купить забор в киеве по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Block house - декоративна дошка, у вигляді оциліндрованих колод, різновид вагонки. Візуально нагадує оциліндрованої колоди, але дешевше вартістю.

Металевий блок хаус - оцинкована сталь з полімерним покриттям, що імітує натуральну деревину.

Паркани з декоративного цегли з блок хаусом

Паркан з цегли і дерева - комбіноване огорожу з традиційних екологічно чистих матеріалів. Паркани з цегли і дерева, мають лояльну ціну, і виділяються на загальному тлі вишуканістю. Доступність дерев'яного матеріалу пояснюється багатими природними ресурсами України. Життєвий досвід населення показав, що традиційні дерев'яні паркани не довговічні. Але красу і ефектність обробленої деревини не можна недооцінювати.

Крім того можна підібрати дерев'яне наповнення різних форм.

Ковані забори не тільки дуже функціональні, але і здатні заворожити своїми витонченими орнаментами. Легкі і повітряні на перший погляд, розкішні і неймовірно самобутні - ковані огорожі несуть в собі особливу естетику, при цьому, забезпечуючи високу надійність і безпеку завдяки міцності кованого металу. Кожна кована огорожа неповторна і поза всякими сумнівами є справжнім витвором мистецтва. Саме так ми ставимося до своїх виробів. Крім того, ковані огорожі настільки міцні, що вам навряд чи коли-небудь доведеться їх лагодити або усувати збитки, що завдала негодою.

Похожие статьи:

  1. Спокій і гармонія
  2. Сантехнік додому
  3. Південна Корея