Кіпр

Ноябрь 2, 2014 – 17:57

Чорногорія - маленька перлина Адріатики, де не зустрінеш чорного кольору.


Чорногорія (а для всього світу Монтенегро) - невелике мальовниче держава, що розташувалося на Балканському півострові у вод Адріатичного моря. Одні перекази кажуть, що ім'я Чорногорія, вперше згадуване в 1296 році, пояснюється густими лісами в околицях гори Ловчен. Вони були настільки непрохідні, що навіть промінь світла не міг проникнути в їх таємниці. В інших легендах назва країни пов'язується з кольором кори росших там дерев. Але так чи інакше, побувавши на курортах Чорногорії стверджують, що сьогодні там чорний колір - явище нечасте. Чорногорія - це море смарагдового кольору, сліпучо білі снігові вершини, соковито-зелені ліси, червоні черепичні дахи та білі скелі.
Клімат, обумовлений географією.

Чорногорія займає ту частину Балканського півострова, яка дивиться на каблук італійського чобота. Сьогодні до сусіда Чорногорії - Італії - можна дістатися на поромі, який курсує меду цими країнами.

У Чорногорії унікальні кліматичні умови. Відпочиваючи на її курортах, ви зможете побувати в трьох кліматичних зонах. Тут помірно-континентальний клімат сусідить з альпійським кліматом гір і середземноморським рівнинним кліматом. На території узбережжя завжди трохи тепліше. Літо тут спекотне (від + 20 ° до + 26ºC) і тривале. Купальний сезон відкривається в квітні і триває до кінця жовтня.

Похожие статьи:

  1. Армения
  2. Місто мрії
  3. Каппадокія
  4. Шан РОСЛЕС
  5. Автовикуп