​Де відпочити: Прага, Чехія

Январь 23, 2018 – 07:59

Прага - це місто, в якому є чим зайнятися майже в будь-який час року. Потік туристів тут не вичерпується навіть в дощову осінь і холодну весну - Прага прекрасна завжди. Це один з тих міст, де можна просто вийти з готелю, піти в будь-якому напрямку і обов'язково знайти багато чого цікавого навіть без гіда.

Вы можеье приобрести оригинальный стартер ланос по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Вузькі старовинні празькі вулички - це щось! Велика кількість архітектурних принад укупі з затишними тавернами, сувенірними крамницями, музеями та церквами робить це місто улюбленим у кожного, хто приїжджав сюди хоч раз. Пікантності додає порівняльна дешевизна як всередині країни, так і за вартістю дороги. Адже з України та південно-західної Росії сюди можна дістатися поїздами або автобусами, заощадивши на перельоті. Але якщо ви розглядаєте комплексні тури в Прагу, з перельотом, трансфером і проживанням, то це також допоможе трохи знизити вартість подорожі.

При поселенні в готель потрібно враховувати, що в Празі далеко не завжди заявлена кількість зірок відповідає рівню сервісу. Найреспектабельніші готелі розташовані в центрі міста, це райони з назвами «Прага-1» і «Прага-2». В цілому, це стосується всього - чим далі від центру міста, тим відповідно і дешевше можна поїсти в ресторані.

Чеська кухня дивує кожного. Вона створена для людей, сильних духом - закоренілим вегетаріанцям і любителям здорового харчування тут явно буде не місце. Хоча, є великий вибір ресторанів європейської кухні, але нам адже цікава саме місцева. Чим вона славиться - так це величезними порціями. Наприклад, «Вепрове коліно» - це величезна свиняча рулька, що досягає півтора кілограма ваги. Далеко не кожен здатний з'їсти стільки м'яса за один присід!

Пам'ятками Прага повна, як жодне місто в Європі. Тут майже на кожному кроці можна зустріти якийсь музей - просто рай для туристів! Музей чеської кухні, музей Моцарта, міський музей, технічний музей, воскових фігур, чеського скла. ... Тут і тижні буде мало, що б все обійти!

Варто подивитися також Петрішінскую вежу і телевежу, з оглядового майданчика якої відкривається божественний вигляд на Прагу. Ще знамениті Порохова вежа, Тройский замок. У центральній Празі, на вулиці Староміської, розташована ратуша зі знаменитими астрономічним годинником, цапа яких регулярно збирається багато туристів, щоб побачити з'являються біля циферблата фігурки.

Як сувенір з Праги обов'язково потрібно привезти якийсь із міцних напоїв - «бехерівку» (настойку на сорока травах), «зелену» (м'ятний лікер) або абсент, якого тут багато видів.

Похожие статьи:

  1. ​Червоне озеро в Японії
  2. ​Дух відпочинку в Таїланді
  3. ​Автоматика для опалення