Декоративні можливості керамограніта

Ноябрь 21, 2019 – 20:03

Висока стійкість до стирання при невеликій вартості - дозволяє економічне застосування матеріалу для покриття підлоги в будівлях з великою відвідуваністю і високим навантаженням на підлогу: аеропортах, вокзалах, громадських будівлях, торгових центрах.

Сучасні виробництва пропонують будівельникам різні види і фактури керамічного граніту. Структурований керамограніт виглядає як дикий камінь - тільки при уважному розгляді можна помітити повторювані обсяги і малюнки окремих облицювальних блоків. Неполірований матеріал має м'який матовий колір і вигідно виглядає в поєднанні з деревом і цегляними поверхнями.

Все самые свежие изменения в законодательстве Вы можете прочесть на ресурсе https://ra-it.ru/ прямо сейчас, абсолютно бесплатно!

Полірований керамічний граніт дзеркальної блискучою поверхнею найбільш близький до натурального матеріалу - непосвяченому людині важко їх розрізнити. Штучне старіння, якому піддається рустикальний керамограніт, дозволяє йому імітувати давні гранітні кладки.

При облицюванні будівель плитами керамічного граніту - краще звернутися до досвідченого професійного дизайнера, який зможе вигідно використовувати кращі властивості матеріалу, вибрати виграшні фактури або їх поєднання.

Похожие статьи:

  1. Безкоштовний кошторис на ремонт квартир
  2. Декоративная штукатурка Боеро
  3. Декоративные подушки и наволочки
  4. Декоративна цегла, бюджетна краса