​Диференціальні автомати

Февраль 15, 2019 – 18:32

Диференціальні автомати належать до групи захисних електричних апаратів. Основне призначення пристроїв - захист побутової техніки і електромережі від теплових перевантажень, короткого замикання, витоку струму.

Конструкція і різновиди діфавтомат

Модульні прилади виготовляють з діелектричних матеріалів. У корпусі дифавтомати розміщені 2- або 4-полюсний автоматичний вимикач і електронне або електромеханічне діфреле. Монтаж в щиті на DIN-рейку проводиться за допомогою засувки. Вхідна напруга можна підключати зверху чи знизу.

Двополюсні автоматичні вимикачі диференціального струму випускаються для однофазної мережі, а чотириполюсні - для трифазної. При установці в щитку АВДТ в залежності від серійної марки займають відповідно два-три і чотири-п'ять місць-модулів з урахуванням блоку діфзащіти.

Оригинальные автоматические выключатели etimat купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Як вибирати і де купити АВДТ за доступною ціною

Купувати захисний блок слід в спеціалізованому центрі, заручившись підтримкою кваліфікованого консультанта-електрика. Ті, хто вирішив діфавтомат купити самостійно, повинні звернути увагу на такі характеристики:

фазность - однофазні автомати придатні для домашнього використання, промислову техніку захистять трифазні;

робочий струм - максимальне значення вказується поруч з назвою;

номінальна відключає здатність - величина очікуваного струму в кА, яку апарат відключає, залишаючись в робочому стані;

номінальна напруга - то, при якому пристрій працює в нормальному режимі.

Купити АВДТ з доставкою можна в інтернет-магазині «АВС-електро». За прийнятними цінами ми пропонуємо якісні сертифіковані прилади виробництва ABB, Schneider Electric, Legrand, IEK та інших великих вітчизняних і зарубіжних виробників. Щоб зробити правильний і швидкий вибір, скористайтеся фільтром пошуку або допомогою професійного консультанта за телефоном гарячої лінії.

Похожие статьи:

  1. ​Диференціальні автомати
  2. Путешествие на автобусе
  3. ​Речные круизы по Европе
  4. ​Окрема їдальня: дизайн