Дорога, яка має стати туристичною памяткою

Март 12, 2015 – 09:28Організатори проекту планують будівництво розвиненої інфраструктури вздовж дороги: тут з'являться курорти, готелі, ресторани і кафе, а також туристичні бази. Безпека мандрівників буде забезпечувати постійна підтримка екстрених служб.


Гора Джебель Джесс є найвищою в гірському масиві Хаджарських гір, які утворюють неймовірної краси каньйон. Каньйон і сама гора Джебель Джесс є головною природною пам'яткою емірату Рас-аль-Хайма, будучи його візитною карткою. Найчастіше це унікальне природне утворення, розташоване посеред безкраїх пісків Аравійської пустелі, порівнюють з Великим каньйоном - знаменитим природним заповідником США. Саме в каньйоні Хаджарських гір добувають камінь, використовуваний для будівництва знаменитих хмарочосів Дубая.
Найпопулярнішими видами відпочинку в Хаджарських горах є альпінізм, трекінг, скелелазіння і катання на гірських велосипедах. Через важкодоступність більшість схилів і хребтів до сьогоднішнього дня залишаються місцями, куди практично не ступала нога людини. Найчастіше туристи, які вирушають у похід по околицях гір, зустрічають залишки стародавніх поселень, які були розташовані в передгір'ях Хаджара.

Похожие статьи:

  1. Портмоне і гаманці з натуральної шкіри
  2. Берат купить лабораторную посуду
  3. Подготовка места для установки кабины