Дворівнева квартира

Июнь 24, 2017 – 20:12

Придбати дворівневу квартиру можна і в самих звичайних будинках. На початку 90-х років майданчиків для будівництва було набагато менше і люди, у яких є гроші, бажали збільшити свій життєвий простір і набували сусідні квартири, щоб об'єднати їх в одну. Однак не завжди виходило купувати сусідні квартири і деякі виходили з положення, купуючи квартири на різних поверхах і об'єднуючи їх між собою. Подібні варіанти планування зустрічаються не дуже часто.

У новобудовах дворівневі квартири прийнятного цінового рівня знайти найпростіше. Саме у новобудові неодмінно знайдеться дворівнева квартира купити, яку Ви можете по найвигіднішій вартості на сьогоднішній день.Причому сьогодні такі квартири зустрічаються у всіх сегментах нерухомості. Дворівневі квартири економ-класу з'явилися всього лише кілька років тому.

Причому останнім часом попит на нетипове житло істотно збільшився, більшість людей хочуть індивідуалізувати своє житло. Саме тому девелопери почали вводити в свої проекти дворівневі квартири і не помилилися, так як вони стали хітом продажів. Слід зазначити, що дворівневі квартири стали з'являтися не тільки в містах, але і в малоповерхових комплексах в найближчому Підмосков'ї.

На ринку нерухомості дворівневі квартири становлять всього 1 відсоток. Якщо розглядати первинний ринок столичної нерухомості, то тут частка дворівневих квартир становить 5 відсотків, а на вторинному - 7 відсотків.

Найчастіше такі квартири розташовуються на верхніх поверхах в цегляно-монолітних будинках, а найменше в панельних новобудовах.

Вартість дворівневих квартир значно відрізняються. На думку експертів, на них впливає розташування будинку, його статус, а також транспортна доступність. Щодо звичайних квартир дворівневі на 10 - 20 відсотків дорожче, і то це обумовлено верхніми поверхами, з яких відкриваються найкращі види.

Тривалий час дворівневі квартири користувалися попитом переважно у процвітаючих холостяків, які ведуть артистичний образ життя. Однак експерти впевнені, що подібне житло можна без проблем пристосувати як до сімейного, так і артистичному образу життя. Завдяки вертикальному зонування, в такій квартирі можуть оселитися відразу кілька поколінь родини.

В даний час дворівневі квартири користуються попитом у керівників і бізнесменів у віці 35 - 45 років, які перебувають у шлюбі. Таке житло вони часто набувають як додаткове. Частка таких покупців становить 30 відсотків від всіх покупців дворівневих квартир. Близько 52 відсотків покупців дворівневих квартир - фахівці і менеджери середньої ланки у віці 25 - 35 років. Для них дані квартири є першою покупкою житла. Все це свідчить про те, що дворівневі квартири поступово переходять у формат доступного житла.

Похожие статьи:

  1. Кипр и бензопила штурм
  2. Оценка квартиры
  3. Добова оренда квартир