Екскурсії по Собору Паризької Богоматері

Июль 17, 2018 – 19:03

Знаменитий собор - це не тільки шедевр середньовічної архітектури, це діюча церква і центр сучасної католицької культури. Волонтери щодня проводять тут безкоштовні екскурсії. У церкві знаходиться музей скарбів Нотр-Дам, а також туристи відвідують вежі собору і археологічний музей, розташований на місці розкопок перед будівлею.

Як дістатися

Качественная солнечная панель под зеленый тариф станет отличным средством экономии Вашего семейного бюджета.

Собор знаходиться на острові Сіте, станція метро Сіте, 4-а лінія міського метро. Також, можна доїхати на поїзді RER лінії B, С (RER - поїзди приміського сполучення, що з'єднують передмістя і центр Парижа) до станції Сен-Мішель та Нотр-Дам, станція розташована на набережній Сени, перейти по мосту на острів 300 метрів. До зупинок Сен-Мішель, Нотр-Дам, міст Сен-Мішель, Палац Правосуддя, Сен-Мішель - Сен-Жермен йдуть автобуси 47, 24, 21, 38, 85, 96. Поблизу знаходиться безліч велопарковок, автостоянок.

Цікаві факти

Волонтери водять екскурсії по собору протягом усього літа, тури проводять на французькій, німецькій, англійській, іспанській, італійській, російською, китайською, португальською та корейською мовами.

Крім самої будівлі, його внутрішнього оздоблення та прикрас фасаду, інтерес представляє скарбниця, відкрита для публіки. Скарби Нотр-Дам виставлені в ризниці і в окремому приміщенні. Реліквії і коштовності, століттями зберігалися в соборі, були розграбовані, націоналізовані кілька разів в періоди революцій. Скарби, виставлені в музеї зараз, є реставровані речі і роботи майстрів 19 століття.

У 1820-х роках була розпочата велика реставрація, в якій так потребувало будівлю. Архітектор Виолле-ле-Дюк, який очолив роботи, вніс великий внесок у відновлення скарбниці. За його ескізами були виконані приміщення скарбниці, відновлені предмети ювелірного мистецтва 13 століття.

Подолавши 422 сходинки, туристи потрапляють на дах південній вежі Нотр-Дам, звідки відкривається вид на галерею горгуль, фасад і на Париж. По дорозі до оглядового майданчику відвідувачі проходять дзвіницю з найбільшим дзвоном в місті.

У 1980 році для публіки була відкрита крипта Нотр-Дам, вона знаходиться під площею перед собором і представляє результати розкопок, що проводилися в цьому місці археологами з 1965 року. Знахідки представляють цінну інформацію про середньовічному Парижі.

Поради туристам

Безкоштовні тури проводяться російською мовою по вівторках і середах з 14:00, в суботу - з 14:30. Адміністрація радить попередньо уточнити час проведення екскурсії по телефону. Місце збору екскурсійних груп - біля задньої стіни собору, під великим органом.

Адміністрація просить не робити фото зі спалахом. Вхід з багажем заборонено з міркувань безпеки.

Відвідайте скарбниці Нотр-Дам, вона відкрита для відвідування з понеділка по п'ятницю з 9:30 до 18:30, у вихідні - з 13:30 до 18:30.

Увійдіть онлайн перед відвідуванням веж собору, вам зарезервують час і не доведеться стояти в черзі, квиток ви зможете купити на місці.

Відвідайте археологічний музей перед будівлею Нотр-Дам, він відкритий в усі дні тижня крім понеділка.

Похожие статьи:

  1. 9 критеріїв найкращого готелю
  2. Критерії вибору броньованих дверей
  3. Якісні та недорогі електротовари
  4. Кіпр Відпочинок з Маленьким Дитиною
  5. О месте Экскурсии по Собору Парижской Богоматери