Гіпсова ліпнина

Январь 27, 2017 – 15:24
Гіпсова ліпнина на сьогоднішній день є одним з найбільш затребуваних елементів декорування інтер'єру. Мода на ліпний декор не проходить вже протягом декількох століть. Бароко і класицизм, модерн і арт-деко, неокласика і еклектика, лофт і мінімалізам - для кожного стилю є своя особлива і неповторною ліпний декор з гіпсу, без якого інтер'єр буде незавершеним. Ліпнина з гіпсу допомагає створювати і розставляти акценти, задає загальний тон і стиль приміщення. Це не тільки втілення стилю, але і відображення індивідуального смаку власника!

За весь час свого існування технологія виготовлення ліпнини спб не зазнала значних змін, тому сучасні барельєфи сміливо можна порівняти з творіннями майстрів Давньої Греції та Риму. Над кожним виробом працюють архітектори, скульптори, модельники і реставратори, віддаючи частинку досвіду і душі. Мистецтво ліпників Санкт-Петербурга помножено на багатющий досвід поколінь майстрів-декораторів, які працювали в різних стилях і умовах. Ліпний декор спб, створений вручну, ніколи не «загубиться» в інтер'єрі - він створений, щоб зробити його унікальним!

Оригинальная гипсовая лепнина купить по самой приемлемой стоимости на сегодняшний день.


Кожній людині хочеться, щоб його житло відрізнялося якимись індивідуальними особливостями. Саме для цього використовується ліпні деталі: карнизи і молдинги, розетки і кути, 3д панелі і панно, плінтуса і тяги, колони і пілястри, гіпсові світильники і дзеркала, скульптура і статуетки.
Якщо Ви плануєте купити ліпний декор спб слід не тільки дотримуватися обраного стилю, але і враховувати розміри кімнат і висоту потоку, а також призначення приміщення. Тому гіпсова ліпнина проводиться переважно під замовлення за індивідуальними проектами і ескізами з урахуванням всіх особливостей інтер'єру. Вироби з реалізованих проектів і окремі зразки продукції ліпного майстерні представлені в каталозі ліпнини. Ліпний декор з гіпсу згрупований в розділи: гладкі карнизи, рельєфні карнизи, світлові карнизи, розетки накладні, розетки врізні і так далі. З прикладами виробів і розцінками на них можна ознайомитися в каталозі ліпного Компанія пропонує скористатися своїм багатим досвідом і реалізувати Ваші інтер'єрні мрії за допомогою нев'янучої класики ліпного декору. Гіпс дозволяє створювати практично будь-які форми: розкішні галтелі з бароковими орнаментами і сучасні мінімалістичні карнизи для світлодіодного підсвічування, класичні розетки для люстр і дизайнерські вбудовані світильники, строгі дзеркала і геометричні стінові панелі 3d.

Ми прагнемо показати процес роботи на різних етапах - ліпний декор спб на стадії проектування, виготовлення, монтажу, догіпсовкі, фарбування і в закінченому інтер'єрі. Дякуємо всім Замовників, які дозволяють знімати і самі надсилають фотографії ліпнини в будинках і квартирах після закінчення ремонту!

Похожие статьи:

  1. Кіпр Лімассол Пам
  2. Гіпсова ліпнина
  3. Діловий туризм
  4. Кіпр Тури Відгуки