Кіпр

Ноябрь 6, 2014 – 18:26


Ви пересичені ледачим лежанням на нудних пляжах або ж просто віддаєте перевагу активне проведення часу? Вам захоплює дух від свіжого гірського повітря, а сніг призводить Вас в прекрасний настрій? Ви, подібно Пушкіну, вважаєте, що «мороз і сонце» - основні ознаки чудесного дня? Тоді найкращим відпочинком для Вас стануть гірськолижні тури.

Навіть якщо Ви вперше встали на лижі, до закінчення відпустки Ви зможете з повним правом заявити про себе як про бувалого лижнику. А вже якщо на лижах Вам комфортно і звично, то відпочинок на одному з гірськолижних курортів таборі воістину незабутнім. Запаморочливі спуски і пологі схили, вибоїста цілина і рівне простір, білосніжні вершини і неймовірні пейзажі - все це принесе море вражаючих моментів і позитиву.


Ви зможете побувати на найзнаменитіших вершинах, Вас чекають сотні кілометрів маркованих трас різних рівнів складності. До місця катання Вас доставлять зручні сучасні підйомники, а досвідчені, доброзичливі лижні інструктори навчать все премудростям гірського лижного спорту і підкажуть, яку з безлічі трас вибрати.

Крім лиж, є й інші способи активно і весело відпочивати взимку в горах. Це катання на санях, сноуборд, підлідний дайвінг, альпінізм. А в нельотну погоду до Ваших послуг спортивні зали, катки, басейни і безліч інших цікавих занять. Адже музеї, огляд визначних пам'яток і просто прогулянки поки ніхто не відміняв.

Увечері пройдіться по ресторанам, нічним клубам, казино та іншим закладам. Нічне життя на гірськолижних курортах кипить ключем. А виспатися можна буде і вдома - час для цього знайдеться.

Який тут вибрати - вирішувати Вам. А ми, зі свого боку, гарантуємо Вам висококласне обслуговування та сприяння у всіх питаннях. Приємних і активних Вам подорожей!

Похожие статьи:

  1. Кіпр Туроператори
  2. Отдых на Кипре
  3. Мікроблейдінг брів
  4. Продаж квартир