Кіпр

Ноябрь 6, 2014 – 19:11

Одним із задоволень є можливість урізноманітнити своє меню стравами з різних країн. Мандруючи світом, просто неможливо відмовитися від спокуси спробувати ті чи інші новації традиційної кухні країни, де ми знаходимося. Особливо, якщо Ви гурман зі стажем, і тим більше, якщо Ви ще любите і вмієте готувати.

При виборі гастрономічного туру туристи керуються своїми смаковими уподобаннями. Може бути, Ви є шанувальником французької або італійської кухні, або шукає оригінальні рецепти страв з морепродуктів. Виходячи з Ваших кулінарних смаків, ми постараємося скласти найоптимальніший тур.

Якщо Ви - тонкий поціновувач вина, ми пропонуємо Вам відправитися в один з винних турів з відвідуванням знаменитих виноробів Франції, Іспанії, Італії, Португалії. Ви зможете пройтися по безкрайніх просторах виноградників, побачити, як готуються і зберігаються кращі і дорогі сорти вин і, звичайно, продегустувати їх.

Хто не чув про знаменитий віденський шніцель, у кого не текли слинки при одному тільки згадці французьких круасанів? Хто не хотів би хоч раз спробувати, що таке грецька мусака, а на десерт залишити іспанський цурркапоте? Хто не мріє випробувати смак справжньої італійської лазаньї і порівняти її з нашою, приготовленої в київському ресторанчику? Виберіть гастрономічний тур, заснований виключно на делікатесах, і всі Ваші фантазії стануть реальними.

Купить модную мужскую одежду можно на сайте :Ми пропонуємо також тури до країн, де основа майже всіх страв - морепродукти. Риба, молюски, краби, омари, ікра - все це Ви будете пробувати у всіляких поєднаннях і в різноманітних стравах. Якщо Ви любите море, то Вам неодмінно будуть до смаку і його щедрі дари.

Вам буде надана можливість побачити на власні очі, як готуються найвишуканіші делікатесні страви та напої. Ви зможете поспілкуватися з кращими шеф-кухарями та дізнатися їх фірмові секрети. Ви також відвідаєте майстер-класи від шефа і навчитеся самостійно готувати справжні кулінарні шедеври, щоб, повернувшись додому, похвалитися перед здивованими гостями.

Професійним кухарям, бажаючим освоїти іноземну кухню, напевно будуть потрібні більш ґрунтовні курси. Тут вже одним заняттям не обійтися. Зате по проходженню навчання Вам видадуть сертифікат і Ви зможете з повним правом готувати дані страви навіть в елітних ресторанах.

А якщо Ви просто допитливі і хочете спробувати щось нове, але не в силах визначитися зі своїми уподобаннями, наші співробітники підкажуть Вам, куди відправитися і що спробувати, щоб потішити смак, не побоюючись за здоров'я шлунка.

Приємного апетиту!

Похожие статьи:

  1. Гастрономія
  2. Місто мрії
  3. Каппадокія