Кіпр

Ноябрь 2, 2014 – 17:30Єгипет - найпопулярніша країна зимового відпочинку серед росіян. Щорічно на єгипетських курортах відпочиває понад два мільйони наших співгромадян. І це не дивно, адже в Єгипті вдало поєднуються можливість добре позагоряти навіть взимку, викупатися в теплому морі, при цьому помилуватися невимовної краси підводним світом. Для любителів історії Єгипет являє собою невичерпну джерело історичних об'єктів, розташованих в різних частинах країни. При цьому відпочинок в Єгипті за ціною найдоступніший. Сьогодні прямі регулярні і чартерні рейси до Єгипту літають більш ніж з 30 міст Росії. Більшість з них виконується цілий рік. В Єгипті російських туристів приймають три міжнародні аеропорти: Хургада, Шарм-ель-Шейх і Марса-Алам. Іноді ще виконуються рейси в Табу, що на кордоні з Ізраїлем, а бізнес-мандрівники можуть скористатися регулярним рейсом Москва - Каїр.
Який курорт Єгипту вибрати для відпочинку?
Хургада - відпочинок на будь-який смак і гаманець.

Основні курорти Єгипту розташовані на березі Червоного моря. Якщо вибирати бюджетний відпочинок і піщані пляжі з пологим входом в море, то краще зупинити свій вибір на Хургаді. Це самий розвинений єгипетський курорт. Тут найрізноманітніший вибір від готелів двох зірок, до розкішних категорії «люкс». Хургада ще приваблює туристів своєю активною життям поза готелів. Безліч ресторанів, клубів, дискотек, магазинів і сувенірних крамниць приваблює вечорами туристів з усіх країн світу. В останні роки недалеко від Хургади стали розвиватися нові єгипетські курорти: Маккаді, Ель-Гуна, Сафага, Сахль-Хашиш. У цих місцях будуються готелі, як правило, більш високого рівня, але найзатятіші тусовщики все одно проводять час в Хургаді.
Шарм-Ель-Шейх - Сервіс, комфорт, корали.

Інший не менш популярний курорт в Єгипті розташований на іншому березі Червоного моря. На південному краю Синайського півострова, поблизу морського заповідника Рас-Мохаммед, знаходиться Шарм-ель-Шейх. Цей курорт відразу задумувався як міжнародний, у ньому зосереджені готелі провідних світових ланцюжків. В Шарм-ель-Шейху неодноразово проходили міжнародні саміти самого високого рівня, зустрічі лідерів арабських держав. Сьогодні це єгипетський урядовий курорт. Відпочинок в Шармі дорожче, ніж в інших місцях Єгипту, але і рівень готелів, і сервіс в них, і курортна інфраструктура відповідають більш високим стандартам. До того ж Синайські гори захищають його від сильних вітрів, які характерні для Єгипту в січні і лютому.

Похожие статьи:

  1. Дитячий Відпочинок на Кіпрі
  2. Активний Відпочинок на Кіпрі
  3. Кращий Пляжний Відпочинок на Кіпрі
  4. Відгуки про відпочинок на Кіпрі