​Глянцеві натяжні стелі

Апрель 16, 2018 – 19:28

Глянцевий натяжна стеля дуже практичний. Через високу відбивної здатності прекрасно підійде в тих випадках, коли є необхідність візуально перетворити й розширити простір приміщення! Різноманітність кольорів і відтінків, можливість комбінувати його з іншими полотнами додадуть стелі неповторність і вишуканість.

Вартість глянцевих натяжних стель в Пермі

Солідний досвід, напрацьований десятиліттями нашої роботи в Пермі, дозволяє в найкоротші терміни виготовити і встановити стандартний глянцевий натяжна стеля білого кольору за ціною від 149 руб. за 1 м2 з гарантією якості на найвищому рівні.

Глянцеві натяжні стелі в Пермі

Качественный натяжной потолок Вы можете заказать на сайте http://permpotolki.ru/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Глянцеві натяжні стелі набирають все більшої популярності в Пермі і краї завдяки використанню їх для зонування кімнати, створенню різноманітних візуальних ефектів. Також, такий полотно дивовижно буде виглядати в невеликих приміщеннях [ванна, туалетна кімната, коридор], так як, завдяки його високій відбивної здатності, відбувається зорове збільшення простору, особливо в поєднанні з правильно підібраним освітленням. Також їх часто використовують для установки в віталень, офісах, салонах, особливо в різних колірних комбінацій і як частина багаторівневих стель.

Особливості та переваги глянсових полотен

1. За рахунок дзеркального ефекту додає простору додатковий обсяг.

2. Здатність змінює кольорові відтінки, залежно від освітлення, широко використовується дизайнерами для створення особливої атмосфери кімнати.

3. Грамотно підібране освітлення {особливо точкові вбудовані світильники} дозволяє розкритися всьому пишноті глянцевих стель.

4. Універсальність такого лакового полотна забезпечується можливістю підбору їх (завдяки багатому колірному різноманітності) під практично будь-який інтер'єр.

5. Можливість нанесення на них будь-яких малюнків, дозволяє шедеврально уявити стельове простір.

6. Глянцеві натяжні стелі дуже практичні - вони вологостійкі, не деформуються при расстяженіі.

7. Не вимагають особливого догляду, легко миються.

Установка, монтаж глянцевих натяжних стель в Пермі

- коефіцієнт відображення (дзеркальний ефект) - 69%;

- відступ від існуючої стелі після монтажу становить 1,5 см, з вбудованими точковими світильниками мінімальна відстань 4,0 см;

- габарити - ширина встановленого глянцевого полотна без шва до 5,68 м, довжина до 99,99 м;

- запах - наші полотна сертифіковані, запах відсутній;

- діапазон експлуатації від -44,5 ° С до + 59,5 ° С;

- монтаж - установка глянцевого стелі в одному приміщенні займає 2-3 години;

- міцність - встановлені глянцеві стелі витримують навантаження до 99,98 кг на 1 м2;

- термін служби глянцевих полотен становить до 25 років.

Довірити установку глянцевих натяжних стель в Пермі нашої організації буде чудовим вибором, так як ми застосовуємо тільки найкращі матеріали і гарантуємо високу якість робіт на всіх етапах.

Похожие статьи:

  1. Безшовні натяжні стелі
  2. ​З чого роблять натяжні стелі
  3. Матова натяжна стеля
  4. Сатинові натяжні стелі
  5. ​Як відремонтувати стелю