Кіпр

Октябрь 31, 2014 – 04:14

Соленое озеро Деяким туристам на Кіпрі вже знайоме дуже багато чого, а хтось приїжджає сюди і потрапляє в невідому казку - острів з багатовіковою історією.Кіпр прекрасний у всі пори року і дає можливість своїм гостям доторкнутися до древніх таємниць і чудес.Благословенна Богом земля Кіпру наповнена пам'ятками, і ми пропонуємо вам познайомитися з деякими з них.

 

Аеропорт Ларнаки - головні повітряні ворота острова. Тут приземляються літаки з мандрівниками з різних країн.Будівництво нового аеропорту завершилося в кінці 2009 року. Для багатьох гостей Кіпру Ларнака - це лише пункт початку подорожі, звідки трансфер доставить до одного з курортів острова.І мало хто знає, що Ларнаку називають землею нащадків Ноя.

  Достопримечательности Ларнаки  

Стародавній Китіон і солоне озеро

 

У глибоку давнину на місці сучасно Ларнаки перебував місто Китіон, заснований, за переказами, одним з нащадків Ноя - легендарним Кіттімом, ім'я якого не раз згадується в Старому Завіті.Китіон розташовувався близько солоного озера, яке донині прикрашає околиці аеропорту.Саме тут стародавні жителі добували високоякісну сіль, яка експортувалася в Європу.Влітку солоне озеро Ларнаки пересихає, а взимку сюди прилітають птахи з усього світу: рожеві фламінго і пелікани, чаплі та лебеді-шипуни, сірі журавлі та інші перелітні птахи.

 

Храм святого Лазаря Детальніше про подорож навколо солоного озера з відвідуванням мечеті Хала Султан і храму Пресвятої Богородиці Ангелоктістос читайте в нашій статті.

 

У Ларнаці в сім'ї торговця народився знаменитий давньогрецький філософ Зінон Кітіонскій, що заснував школу стоїцизму в Афінах, куди він перебрався з Кіпру.Зенон став першим проповідником стоїцизму, вірячи, що у своїх вчинках необхідно покладатися на розум, а не на емоції і настрій.

 

Майже 500 років (з XV до кінця XIX століття) Ларнака була одним з провідних портів на Середземному морі і найважливішим міжнародним торговельним центром, що здійснював зв'язок між Західною Європою і Сходом. Набережная Финикудес З цієї самої причини провідними європейськими державами того часу, включаючи Росію, на Кіпрі були створені свої консульства і колонії.З тих пір Ларнака була центром дипломатичних місій і комерційних представництв острова, поки не побудували порти в Фамагусте і Лімассолі, а консульства не перевели в Никосию.

 

Храм Святого Лазаря

 

З давніх по і донині не убожіє потік паломників до храму Святого Лазаря, друга Христового.Згідно з Євангелієм, Святий Лазар був жителем міста Віфанії, що в трьох кілометрах від Єрусалиму.Господь Ісус Христос воскресив Лазаря на четвертий день після його смерті.Церква іменує святого Лазаря чотириденного, нагадуючи про це чудо.

Источник: www.kiprinform.com


Крепкая детская площадка для частного дома.

Возможно, вам понравится:

Торнадо в Айя-напе (Кіпр) Готель
Торнадо в Айя-напе (Кіпр) Готель

У чужому лігві. Що потрібно знати про Кіпр, де зіграють "Хапоель" і "Астана"

- Спорт і інформаційний портал Vesti.kz
«Астана», kotoroje predstoit srazitsâ з izrailskom "Хапоеля" в otvetnom матч Ліги Європи в кіпрській "Ларнака" місця Свого obitaniâ Vybrala стілець Нікосії.Проблем дістатися до Ларнаки немає - їхати близько 30-40 хвилин. Зате пляж в Ларнаці на березі Середземного..


Похожие статьи:

  1. Кіпр Лімассол Пам
  2. Кіпр Ларнака Готелі
  3. Ковані мангали
  4. Кіпр Тури Відгуки