Kipr, Ларнака

Ноябрь 1, 2014 – 06:55

Кіпр. Відмінне місце для відпустки. І хоча більшість готелів в дощовий сезон (з жовтня по травень) закриті, багато хто вибирає цей острів з екологічних міркувань.До того ж тут, як і в будь-якому туристичному центрі є, на що подивитися.

 

На Кіпрі туризм є основною частиною доходу держави, тому тут створені всі умови для відпочиваючих.Безліч готелів, упорядкованих пляжів, екскурсії по визначних пам'ятках.

 

Ларнака - це загальновідомий курорт острівної держави, в центрі якого знаходиться музей Піерідіса.Потрапити сюди досить просто чартер Ларнака вчиняється регулярно допомогою компанії AirBooking.

 

Ось зібрані археологічних старожитностей, rasskazyvaûŝie під рукою в protsesse EE розвитку.Збори експонатів постійно поповнюється, завдяки сприянню Державного Археологічного Музею.

 

Тут же, в музеї Піерідіса можна придбати сувеніри з срібла і кераміки.

 

Поховання (по predanie) біблійний Лазар нині стоїть церква, nazvannaâ на честь цього святого.Вона заслуговує пильної уваги.

 

При вході вражає іконостас з 120 ікон, і маленька каплиця, висічена в скелі.У каплиці можна побачити не тільки мощі Святого Лазаря, а й набрати води з святого джерела, а також купити іконку.

 

мусульманська храм Хала Султан Текке - на даний час не dejstvuûŝim, але відкрита для туристів.Усередині підлога встелена килимами, тому перед входом обов'язково потрібно зняти взуття (поруч є фонтан для обмивання ніг), а жінкам надіти хустку (так само передбачені при вході). Путешествие в ГрециюЦей храм є четвертою за значенням мусульманської святинею, а на поклоніння сюди приїжджають мусульмани з різних кінців світу.

 

Озеро Аліки або солоне озеро - Там nastoâŝij природне явище.Його неможливо не помітити, оскільки знаходиться воно прямо біля дороги, що веде з аеропорту.Раніше тут добували сіль, тепер це пам'ятник природи, що надає особливий колорит місту.Евкаліптова гай по берегах озера, рожеві фламінго і граціозні чорні лебеді представляють просто зачаровує видовище.

Источник: turism2009.ru

Возможно, вам понравится:

Торнадо в Айя-напе (Кіпр) Готель
Торнадо в Айя-напе (Кіпр) Готель

У чужому лігві. Що потрібно знати про Кіпр, де зіграють "Хапоель" і "Астана" - Спорт і інформаційний портал Vesti.kz
«Астана», kotoroje predstoit srazitsâ з izrailskom "Хапоеля" в otvetnom матч Ліги Європи в кіпрській "Ларнака" місця Свого obitaniâ Vybrala стілець Нікосії.Проблем дістатися до Ларнаки немає - їхати близько 30-40 хвилин. Зате пляж в Ларнаці на березі Середземного..

Похожие статьи:

  1. Кіпр Пафос Пам'ятки
  2. Кіпр Ларнака Готелі
  3. Кіпр Тури Відгуки
  4. Кіпр Готелі Відгуки