Кіпр. Швидкий гід по околицях Пафосу

Май 26, 2014 – 09:14

IMG_7397 Оригінальний Get в  
Кіпр pobyvala Я провів два рази, і сьогодні sostavlâû qisqa To-Do List в околицях Пафосу і декількох Рад Тут.
Отже, поради:  
1. Візьміть з собою найпотужніший сонцезахисний крем.Навіть я, смуглокожіх, за перші два дні припинилася в раку і мало не облізла (і це з кремом!).Бережіть плечі і ляшки, особа, а також ступні, це найдоступніші сонцю місця і найніжніші.
2. Без головного убору на пекучому сонці, особливо влітку на Кіпрі, перебувати заборонено.якщо у вас є мозок і ви не хочете зробити з нього тельбухи, надягніть що-небудь світле на голову.
3. Візьміть маску і ласти. на деяких диких пляжах досить цікаве дно, якщо немає шторму.
Я qisqa GID:  
1 IMG_6527 в той час як ви знаходитесь в місті і privykai щоб mestnomu PEKLAMA або мотузкові mučaetes Внаслідок цього, вихід на водопої Адоніса.в кінці квітня-початку травня там була температура близько 10С, зараз трохи тепліше, але цей Оази врятує вас від божевільної спеки.На території є невелика кафешка, роздягальня в туалеті, а також я бачила душові.
ось самий нижній рівень купалень) на верхньому - вода ще холодніше)  
і найважливіша пам'ятка купалень - їх господар Адоніс, якого потрібно помацати за дітородний орган жінкам, які бажають завагітніти ;)  
2. Міські пляжі не представляють нічого особливого, а в околицях Пафосу багато бухт, де не тільки можна скупатися без людей, а й помилуватися чудовими видами.найвідоміша з них - бухта Афродіти:  
ТУРИСТИК туди привозять на запорошених автобусах, а ми кайфували на порожньому пляжі ліворуч, куди не заходив майже ніхто)  
до речі, камінь на другому плані (за тим, що найближче до вас ліворуч) - це камінь Афродіти, і щоб у чоловіка завжди було сильне лібідо і бажаючі, камінь треба оплить 3 рази ;) не пам'ятаю, що він дає жінкам, але аж точно варто згадати все найпотаємніші бажання і обпливати)  
3. Якщо ви хочете побачити тварин, які не мучаться в клітках, а гріються на сонечку і отримують задоволення, якщо у вас є діти або ви самі відчуваєте пристрасть до тваринного світу, вам - прямо в чудовий зоопарк)  
деякі птахи тут гуляють без прив'язі і не звертають уваги на туристів)  
Територія величезна, ходити довго, їхати краще в похмурий день.  
кожні півгодини-годину там проходить шоу папуг, дуже весело, особливо для діток)  
Ще є будиночок з летючими мишами, можна розглянути їх поблизу)

Источник: life-in-cyprus.livejournal.com

Возможно, вам понравится:

Торнадо в Айя-напе (Кіпр) Готель
Торнадо в Айя-напе (Кіпр) Готель

У чужому лігві. Що потрібно знати про Кіпр, де зіграють "Хапоель" і "Астана" - Спорт і інформаційний портал Vesti.kz
«Астана», kotoroje predstoit srazitsâ з izrailskom "Хапоеля" в otvetnom матч Ліги Європи в кіпрській "Ларнака" місця Свого obitaniâ Vybrala стілець Нікосії.Проблем дістатися до Ларнаки немає - їхати близько 30-40 хвилин. Зате пляж в Ларнаці на березі Середземного..

Похожие статьи:

  1. Кіпр Ларнака Пам'ятки
  2. Кіпр Ларнака Готелі
  3. Кіпр Туроператори
  4. Кіпр Готелі Відгуки