Пам'ятки Кіпру: 10 місць, які варто подивитися

Май 2, 2014 – 07:27

Достопримечательности Кипра, фото, Гробницы королей, Пафос, Кипр На Кіпрі є маса місць, вартих уваги, і туристи, які приїжджають на острів, намагаються планувати свою відпустку так, щоб вистачило часу і на пляжі, і на розваги, і на екскурсії, що дозволяють оглянути визначні пам'ятки Кіпру, доторкнутися до його історію та культуру.Ну а оскільки відпустка небезмежний, Grekoblog постарався відібрати найцікавіші пам'ятки Кіпру, які варто подивитися.

Достопримечательности Кипра, фото, Палепафос, Старый Пафос, Куклия, Кипр Гробниці королів

 

Царські гробниці, або гробниці королів розташовані неподалік від Пафосу - вони являють собою великий, чудово прибраний некрополь, що датується III століттям до н.е.. Споруда складається з похоронних камер, зосереджених навколо поглибленої в землю внутрішнього дворика, обрамленого колонами.

 

Якщо судити з назви, в гробницях повинні бути поховані царські особи, на самій же справі ніяких королів тут ніколи не було - вчені припускають, що тут покояться аристократи і високопоставлені чиновники, а «царськими» їх назвали за багату внутрішнє оздоблення .У приміщеннях гробниць можна побачити доричні колони, фрески на стінах, а також старовинні амфори.

 

Vesme цікава пам'ятка Кіпр - Palepafos або Старий Пафос - коли до moguŝestvennyj місто-держава, руїни Kotorogo розглянути в селі Kouklia.З Палепафосом пов'язана легенда про Пігмаліона - правителя міста і, за сумісництвом, скульптора, створити статую жінки - настільки красиву, що творець не встояв і закохався в неї.Богиня Афродіта вирішила допомогти цій любові і перетворила статую в жінку, яка народила Пігмаліону сина Пафосу, ім'ям якого і було названо місто.

  Достопримечательности Кипра, фото, Церковь Святого Лазаря, Ларнака, Кипр  

Ще в 325 році до н.е. місто було зруйноване землетрусом, тим не менш, деякі стародавні споруди непогано збереглися - величний храм Афродіти, палац Лузіньяна, римська вілла, церква Панагія Хрісополітісса.Є в Палепафосе і музей, в експозиції якого представлені старовинні керамічні та бронзові вироби, кам'яні ідоли та інші речі, знайдені при розкопках.

Источник: www.grekoblog.com

Возможно, вам понравится:

Торнадо в Айя-напе (Кіпр) Готель
Торнадо в Айя-напе (Кіпр) Готель

У чужому лігві. Що потрібно знати про Кіпр, де зіграють "Хапоель" і "Астана" - Спорт і інформаційний портал Vesti.kz
«Астана», kotoroje predstoit srazitsâ з izrailskom "Хапоеля" в otvetnom матч Ліги Європи в кіпрській "Ларнака" місця Свого obitaniâ Vybrala стілець Нікосії.Проблем дістатися до Ларнаки немає - їхати близько 30-40 хвилин. Зате пляж в Ларнаці на березі Середземного..

Похожие статьи:

  1. Кіпр Ларнака Пам'ятки Екскурсії
  2. Кіпр Айя Напа Пам'ятки Відгуки
  3. Кіпр Пафос Пам'ятки
  4. Кіпр Пафос Пам'ятки Відгуки
  5. Кіпр Відпочинок в Листопаді Відгуки