Кіпр Пафос Пам'ятки Відгуки

Пафос (Kipr) - Vikipediя

Октябрь 6, 2014 – 02:35

5 прічіноставіть у нас заявку
Пафос на карті міст-держав стародавнього Кіпру Руїни ранневизантийской базиліки в ареалі церкви Панагія Хрісополітісса  

Згідно з археологічними дослідженнями, перше поселення на місці Старого Пафосу виникло в період неоліту.Це поселення стало центром релігійного культу Афродіти і догреческого божеств родючості.Культ Пафоський Афродіти шанувався не тільки на Кіпрі, але поступово поширився і на всю Егеїду.Старий Пафос (Палеа-Пафос), на місці якого нині розташовується село Куклія приблизно в 12-ти км на південний схід уздовж узбережжя від сучасного міста Пафос, був заснований на височині в 10-ти стадіях від морського берега.Це догрецької етеокіпрское поселення сприйняло культ богині родючості (пізніше трансформувалися в культ Афродіти) найімовірніше у фінікійців.Найбільш ранні з знайдених тут жіночих фігурок і амулетів божеств родючості датуються III тисячоліттям до н.е.. Теменос богині був створений в Старому Пафосі ще до першого споруд пізнього бронзового століття.Згідно міфології, засновником Палеа-Пафосу і його першим царем був фінікіец Кінір, сучасник троянських подій, що побудував святилище Афродіти і став її першим верховним жерцем.Кініради (грец. Κινυράδαι), які вважали себе нащадками Кініра, були жерцями і віщунами святилищ Афродіти в Пафосі і в Амафунт, а також яке той час були царями Палеа-Пафосу.

 

Засновником Нового Пафосу (Неа-Пафосу) в районі гавані сучасного міста Пафос вважається один з учасників Троянської війни, ватажок аркадців Агапенор.Агапенор не тільки заснував Неа-Пафос, а й спорудив в Старому Пафосі величний храм Афродіти.Останки цього храму збереглися до наших днів. Ця легенда є одним із свідчень греко-мікенської колонізації цього району близько XI століття до н.е.. Не дивлячись на те що політичний центр перемістився в Неа-Пафос, релігійним центром культу Афродіти залишався Палеа-Пафос.Так тривало до тих пір поки Палеа-Пафос і його храм Афродіти були зруйновані землетрусом.

Источник: ru.wikipedia.org

Возможно, вам понравится:

Торнадо в Айя-напе (Кіпр) Готель
Торнадо в Айя-напе (Кіпр) Готель

У чужому лігві. Що потрібно знати про Кіпр, де зіграють "Хапоель" і "Астана" - Спорт і інформаційний портал Vesti.kz
«Астана», kotoroje predstoit srazitsâ з izrailskom "Хапоеля" в otvetnom матч Ліги Європи в кіпрській "Ларнака" місця Свого obitaniâ Vybrala стілець Нікосії.Проблем дістатися до Ларнаки немає - їхати близько 30-40 хвилин. Зате пляж в Ларнаці на березі Середземного..

Похожие статьи:

  1. Кіпр Пафос Пам'ятки
  2. Кіпр Айя Напа Пам'ятки Відгуки
  3. Кіпр Готелі Відгуки
  4. Кіпр Готель Вероніка Відгуки
  5. Кіпр Лімассол Відгуки