Кращі місця для дайвінга аксессуары audi a3

Январь 11, 2015 – 08:07
Мрієте про занурення, але місцеві озера вже набридли? Ми вибрали найкращі місця від Карибського басейну до Мальдів, які поєднують ідилічні умови і послуги навчальних центрів.


Коли їхати: дайвінг можливий круглий рік, але кращі умови - з листопада по квітень, коли море спокійно, а океанічні течії залучають скатів манта.

Гілі-Траванган, острови Гілі, Індонезія


Чому тут: конкуренція між європейськими дайвінг-центрами зберігає ціни на занурення з інструктором на прийнятному рівні. Крім того, місце відмінно підходить для плавання з маскою.

Коли їхати: в Гілі-Траванган займаються дайвінгом цілий рік, хоча багато мандрівники воліють не приїжджати в сезон дощів - з листопада по квітень.

Байрон-Бей, Новий Південний Уельс, Австралія

Дайвінг: Скелі Джуліан, розташовані в 2,5 кілометрах від берега, є одним з кращих місць для занурення в Австралії. Злиття тропічних течій і холодних вод навколо цього вулканічного кручі забезпечує різноманіття морського життя, включаючи черепах, скатів, килимових акул і більше 1000 видів риб.

Чому тут: на південь від Байрона вода стає холодніше, і дайвінг в цьому місті стає більш доступним для мандрівників з обмеженим бюджетом, ніж Великий Бар'єрний риф. Центри дайвінгу «Байрон Бей» і «Сандайв» пропонують цілком конкурентоспроможні ціни.

Похожие статьи:

  1. Преимущества баночного массажа
  2. Гравірування клавіатури
  3. Кращий Пляжний Відпочинок на Кіпрі
  4. ОАЕ - місце для спокійного відпочинку