Критерії вибору броньованих дверей

Сентябрь 24, 2019 – 08:19

Мало кому відомо, що навіть від поверху проживання залежать критерії вибору двері. Тому перед тим, як придбати двері, ви зобов'язані спочатку собі, а потім і виробникові дверей, дуже ясно пояснити, які вимоги ви ставите виробнику.

характеристика дверей

Купуючи двері, перш за все, необхідно з'ясувати характеристику самих дверей. Основне призначення двері - захищати наш будинок від сторонніх людей. Крім того, двері квартири повинна ставитися, як мінімум, к Детально 3-йому класу надійності.

Качественная чугунная ванна Roca купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

механічні особливості

Вибираючи двері, поцікавтеся, чи проведені механічні випробування, переконайтеся, що вам надали документи саме товару, що купується. Кожен виріб повинен мати свій унікальний номер.

акустичні особливості

Двері повинні захищати нас і від сторонніх звуків. На імпортних дверях зазвичай вказують, скільки децибел витримує двері. До цього прагнуть і вітчизняні виробники. Для квартирних дверей цей показник повинен бути не менше 30 децибел. Хороші акустичні показники гарантують і герметичність дверей.

протипожежні особливості

Метал, звичайно, не горючий, але він має властивість деформуватися. Протипожежні властивості двері повинні бути підтверджені випробуваннями.

сертифікація

Якщо ви хочете переконатися, що двері саме така, якою її вам представляють, варто попросити показати дані про лабораторних випробуваннях товару. Кожна фірма, вдосконалює свою продукцію, яка шукає нововведення, і в першу чергу проводить випробування зі своєю продукцією, перевірить, чи відповідає вона стандартам і вимогам. Сертифікація дверей свідчить про те, що виготовляється продукція відповідає стандартам, схемами, а в компанії здійснюється управління якістю.

конструкція дверей

Поцікавтеся, яким методом виготовлені двері, яке заповнення застосовується. Так як температури на зовнішній і внутрішній стороні дверей різняться, там накопичується конденсат, тому внутрішня сторона дверей намокає. Через що накопичується конденсату може почати намокати і знаходиться біля дверної коробки стіна.

Замок добре захищає, тільки якщо він вбудований в міцну, відповідну своєму класу конструкцію. За звичайної дерев'яної дверима, навіть з самим досконалим замком надійно не буде. Вбудований в зовнішню сторону дверей замок менш надійний, ніж вбудований у внутрішню.

ключі

Поцікавтеся, як потрібно буде надходити в разі втрати ключів. Чи достатньо буде перекодувати двері або доведеться міняти. Надійніше, коли ключі захищені від копіювання. З'ясуйте, як в процесі виробництва використовувалися ключі, упевніться, що ними не могли скористатися сторонні люди.

Оздоблення

Оздоблення броньованих дверей може бути найрізноманітнішою. Однак, якщо такі двері призначаються для вулиці, варіантів обробки стає значно менше. Не можна використовувати ламінат, ДСП або МДФ, а також натуральне дерево. Дерево у вологому середовищі схильне до гниття, метал ж не змінює своїх властивостей. Через деформацій двері через деякий час буде виглядати гірше, тому необхідно вибирати двері, виготовлену з матеріалів, призначених для вулиці.

Установка дверей

Гарне, але погано встановлений виріб, позбавляється герметичності. З'ясуйте, хто і як буде встановлювати вашу двері, які гарантії при цьому надаються.

Якщо ви хочете почувати себе в своєму будинку в безпеці, варто подумати і про встановлення сигналізації, приєднаної до пульту охорони. Це, звичайно, коштує грошей, але швидко окупає себе.

Похожие статьи:

  1. ​Будинок з оциліндрованих колод
  2. 9 критеріїв найкращого готелю
  3. Історія острова Сардинія