​Купівля - продаж квартири - тонкощі та нюанси

Июнь 23, 2018 – 19:25

Купівля - продаж квартири - тонкощі та нюансиРинок нерухомості переживає справжній "бум" і дуже багато хто намагається нагріти на цьому руки. Тому, щоб не залишитися без квартири і без грошей, не зайвим буде ознайомитися з найбільш поширеними помилками при покупці-продажу житла.

Купуючи квартиру, будьте дуже обережні. Звичайної перевірки документів вже недостатньо. Навіть при наявності всіх супутніх паперів ви можете зіткнутися з проблемою неповнолітніх дітей власників житла. Адже при продажу квартири все його діти є потенційними спадкоємцями, а права дітей повинні бути враховані. Будь-який суд визнає угоду купівлі-продажу недійсною, а ви залишитеся ні з чим. Бувають випадки, коли аферистам вдається провернути такий трюк кілька разів.

Великий вибір квартир у Києві на http://prodazhkvartyr.kiev.ua/, Ви будете приємно здивовані демократичними цінами.

Уникнути цієї проблеми можна, попросивши в ЖКГ всю історію квартири. Щоб подібні «дрібниці» не вийшли потім боком, будьте особливо пильні!

Без перевірки історії квартири ви сильно ризикуєте залишитися і без квартири і без грошей. При цьому закон буде не на вашому боці. Якщо ви не маєте в своєму розпорядженні знаннями і досвідом в подібних угодах, то краще звернутися в агентство нерухомості. Там ви маєте право розраховувати на компетентну підтримку ваших законних інтересів.

Основні схеми обману при продажу

- Наприклад, ви заплатили всю суму і придбали квартиру. Через деякий час, колишній господар квартири подає на вас в суд, вимагаючи повернення його нерухомості. Якщо суд буде виграний в його користь, ви залишитеся без квартири і з сумою, вказаною в документах про купівлю-продаж. А, як відомо, суму вказують набагато нижче ринкової, щоб не платити величезний податок з продажу нерухомості. У підсумку, «колишній» господар квартири стає знову її власником, та ще й з частиною ваших грошей.

- Ще приклад. Власник квартири просить вас трохи почекати з його випискою з якихось неіснуючих причин. У цьому випадку він має право подати до суду з вимогою повернути квартиру. І якщо позов буде задоволений на його користь, він повинен буде повернути вам гроші, заплачені йому за квартиру. Але! Всі гроші він вже витратив або перевів на чужий рахунок ... .і за рішенням суду він повинен виплачувати вам цю суму кілька тисячоліть, відраховуючи зі своєї мінімальної зарплати 20-30%.

- Ще одна схема шахрайства, це продаж квартири кільком людям за копіями або дублікатами документів. В даному випадку власником квартири за правилом БТІ стає той новий власник з усіх заплатили гроші, який зареєстрував квартиру на своє ім'я першим. Але в будь-якому випадку, доведеться розбиратися з рештою «власниками» квартири, в тому числі в судовому порядку.

Найкращий варіант отримання і передачі грошей - третя особа, посередник, якому довіряють і продавець, і покупець квартири. В якості посередника може виступати або приватні перевірені ріелтори, або агентство нерухомості з великим позитивним досвідом ведення такого роду операцій.

Першим і самим сильним сигналом про те, що вас хочуть обдурити - це пропозиція підписати довіреність за реалізацію вашої нерухомості на сторонню людину. В такому випадку, негайно припиняйте відносини з такою фірмою або ріелтором, інакше залишитеся без грошей і без квартири.

Ще трохи про фірми-одноденки, офісом у яких найчастіше служить квартира. У них, як правило, вам запропонують дуже низькі ціни на нерухомість. Насторожитеся, адже навіть в терміновому порядку ніхто не буде продавати квартиру нижче ринкової на 30-40%. Ви залишаєте їм заставу або передоплату в розмірі 50% від вартості і на цьому все - можете забути про свої гроші.

І, наостанок, ще один нестандартний спосіб обману аферистів. Ви здаєте квартиру «порядної подружжю без дітей» на тривалий термін. Через деякий час вони просять ваш паспорт для посвідчення договору в ЖКГ.

Обман полягає в тому, що вони наші схожого на вашу фотографію в паспорті людини і несуть в ЖКГ не договір про оренду житла, а про його продаж. Будьте уважні! Паспорт - це особистий документ, ніколи нікому не віддавайте, інакше доведеться довго судитися з людьми, які придбали вашу нерухомість на цілком законних підставах.

Похожие статьи:

  1. ​Мінуси ремонту квартири з дизайнером
  2. Продаж квартир в новобудовах
  3. ​Ресторан, що обертається на вершині гори