Поліс Хрісохус

Июль 15, 2014 – 14:00

фотографии полиса  

Опис курорту Поліс

 

Тихий і спокійний курортне містечко Поліс Хрісохус розташувався на північно-західному узбережжі острова Кіпр в достатній віддаленості від галасливих центрів, але в комфортній близькості від необхідної будь-якому мандрівникові інфраструктури.Наприклад, головний туристичний центр західного Кіпру - місто Пафос, разом з його міжнародним аеропортом, знаходиться на відстані близько 30 кілометрів.

 

Тут же, в тиші і спокої невеликого і спокійного середземноморського міста, потопаючого в цвіту мигдальних дерев і оливкових гаях, можна зловити дорогоцінні миті істинного відпочинку від міської суєти.Поліс Хрісохус ідеально підійде тим, хто хоче втекти від повсякденного бігу жителя мегаполісу і мріє про чашечці запашної кави в тіні пальм на березі блакитного моря далеко від суєти і тривог.

 

Проте варто відзначити, що навіть ледачий кіпрський Поліс здатний дивувати зариті в ньому скарбами давнини.Справа в тому, що містечко зведений на місці одного з найдавніших поселень острова Кіпр, яке носить назву Маріон. полис фото лачиДопитливий мандрівник зможе знайти масу цікавого в місцевому історичному музеї або на місці самого поселення.Не забувайте і про прогулянки по околицях цього туристичного раю.Тоді Вас зустрінуть неходженими стежки півострова Акамас, запашні вина північних передгір'їв Троодоса, затишні церковки гірських сіл і маса чарівних спогадів.

 

Пляж Лачі поблизу Поліс на Кіпрі

 

знаходиться всього в 5 кілометрах на захід від Конфіденційність raskinulas Мало рибальське село брехні, відомих для всього острова Своїми Rybnym таверн і прекрасними піщаними пляжами.Сьогодні Лачі стали повноправним туристичним напрвлениях завдяки кільком висококласним готелям, численним ресторанам і першокласним дайв-центрам.Тут же сконцентровані місцеві компанії, що займаються організацією морських прогулянок і всіляких екскурсій не тільки по найближчих околицях, а й по всьому острову.Якщо волею доль Ви опинитеся в Лачі, то обов'язково зайдіть в місцеву таверну і покуштуйте знамените кіпрське рибне мезе.Повірте, Ви не пошкодуєте.

Источник: www.isg-tour.ru

Возможно, вам понравится:

КІПР: Місто Нікосія прогулянка
КІПР: Місто Нікосія ... прогулянка

Ніколас Ломбертс: Привітав Гарая, але не знаю - чи зрозумів він мене?

- news.Sportbox.ru
Мені дуже хочеться повернутися до Бразилії туристом, щоб побачити всі визначні пам'ятки своїми очима... Прекрасно пам'ятаю, що було не так давно в Нікосії, коли грали з АПОЕЛем... Тим більше на Кіпрі буде дуже жарко, добре, що матч-відповідь у Санкт-Петербурзі.

Похожие статьи:

  1. Купити Путівку на Кіпр Пафос
  2. Туристична страховка він невиїзду
  3. Нерухомість на Кіпрі Відгуки