​Ліхтенштейн в оренду

Март 27, 2018 – 17:10

З грошима не пропадеш, сьогодні можна купити чи не цілу державу. Але якщо купити не вдасться, то вже взяти в оренду точно можна. Ціна буде не економ класу, а й можливість відчути себе монархом князівства дорогого коштує.

Саме таку можливість пропонує туристична компанія Xnet, яка зуміла домовитися з владою князівства Ліхтенштейн. Звичайно, князівство становить всього лише 160 квадратних кілометрів і населення 35 000 чоловік, але за 70 000 $ в добу ви можете стати повноправним князем Ліхтенштейну!

Новому князеві, мер Ліхтенштейну урочисто передасть ключі від міста. Ваша влада буде обмежуватися лише забороною оголошення війн іншим державам і не порушенням конституції. В іншому ви можете робити все, що завгодно, наприклад, можна перейменовувати вулиці, при цьому всі покажчики вулиць будуть замінені на нові, але після закінчення терміну оренди назви повернуть назад. Також ви можете випустити власну валюту.

Вы можете приобрести тренажер Fit Max Easy GainMass 2000г по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Крім того, князь може запросити і розмістити до 150 гостей в головному замку Ліхтенштейну. Гостям буде доступний льох з королівським винним запасом і особисті покої. Орендар може влаштовувати бали і звані вечері. А також, володіючи статусом князя, може відвідувати з королівським візитом і інші замки Ліхтенштейну. Простіше кажучи, вам буде доступні всі повноваження повноцінного князя, ну хіба це не мрія?

Треба відзначити, що компанія Xnet вже не в перший раз реалізує подібний проект, вже давно компанія займалася здачею в оренду сіл в Швейцарії і Австрії і тільки недавно з'явилася ідея здати в оренду цілу державу. Тепер стати монархом, навіть в наш інформаційний вік, може кожен, якщо у нього є 70 000 $.

Похожие статьи:

  1. Путешествие в Грецию
  2. ​Отдых в Таиланде
  3. Лихтенштейн в аренду