Латиноамериканські танці

Июль 14, 2017 – 19:00

Запальні та енергійні латиноамериканські танці сьогодні користуються величезною популярністю серед танцюристів з усього земного шару. Їх пристрасть, емоції і яскравість заворожують, залучаючи до лав шанувальників все нових і нових людей. Заняття латиноамериканськими танцями надають рухам учням особливу сексуальність, свободу і пластичність. Танці латина допоможуть в знятті стресу, подарують приємне відчуття молодості впевненості в собі, даруючи південну легкість і позитив.

Школа танцев Александра Павлова ждет Вас, именно тут Вы сможете научиться танцевать настоящие латиноамериканские танцы, цены на занятия Вас приятно удивят.

Латиноамериканські танці - це крок назустріч прекрасному настрою

Багата давня історія латиноамериканських танців заворожує - танцювальна культура розвивалася століттями, відображаючи на собі переживання народів і атмосферу часу. Найбільш відомі танці латино - це румба, ча-ча-ча, самба, сальса, пасодобль, мамбо і меренге. Спочатку стиль замислювався більше як вуличний, проте з часом він зумів потрапити і в великі бальні зали. Наприклад, танго або хастл, які зараз беруть участь в серйозних бальних конкурсах.

Танці латиноамериканської програми допомагають виробити учням життєстверджуючу позицію - дуже складно зберігати похмуре і сумне настрій, танцюючи під запальні і радісні ритми латини. Серед інших плюсів, які дарують латинські танці, можна відзначити наступні моменти:

Підвищується плавність і елегантність рухів, так як поліпшується координація в цілому.

Жиросжигающий ефект - енергійні елементи і бадьора музика допомагають спалити за одне заняття стільки ж калорій, скільки спалюється під час тривалої пробіжки.

Тонка і витончена талія - найбільш привертає дівчат пункт. Повороти і обертальні рухи допомагають створити ідеальну талію.

Гарне здоров'я і життєрадісність - як і будь-які спортивні напрями, латиноамериканські танці зміцнюють організм і допомагають йому боротися з сезонними застудами.

Навчання латиноамериканських танців подарує масу задоволення! Як правило, цей напрям вибирають відкриті і позитивні люди, спілкування з якими завжди в радість.

Що відноситься до латиноамериканських танців?

Танцювальні школи найчастіше пропонують своїм учням такі уроки латиноамериканських танців, як:

Самба - популярний в Бразилії танець, в якому поєднуються складні танцювальні рухи з коливальними і круговими елементами з постійним просуванням вперед.

Румба - відомий танець з Куби, в якому гармонійно поєднуються сексуальні і привабливі руху з трохи різкими елементами.

Ча-ча-ча - схожий на румбу танець, що відрізняється більш швидким темпом і додатковими рухами.

Пасодобль - парний танець з Іспанії, який відтворює пристрасть і силу кориди і виконується під музику, схожу на виконувані перед коридою марші.

Сальса - досить молодий танець, що поєднує в собі безліч елементів з інших латиноамериканських танців.

Меренге - танець Домініканської республіки, в якому явно відчувається аромат флірту і присутній імпровізація. Танець не вимагає багато місця, при цьому пропонує широке розмаїття прикрас і фігур.

Похожие статьи:

  1. Житловий будинок в Тирані
  2. Латиноамериканські танці
  3. Сатинові натяжні стелі
  4. Двокамерний склопакет