​Мінуси ремонту квартири з дизайнером

Январь 16, 2019 – 17:32

У найму дизайнера, як і у будь-якого рішення в життя, є свої негативні моменти. Нижче розглянемо найбільш значущі з них.

1. Дуже важливо перевіряти досвід і освіту! Якщо у вашого дизайнера немає профільної освіти або мінімального досвіду, то в кращому випадку він вам запропонує симпатичну візуалізацію ремонту.

2. Також наслідки відсутності освіти і досвіду: нерозуміння матеріалів і роботи з матеріалами. Вам можуть напроектіровать, наприклад, шпалери в ванну, причому звичайні паперові, а не якісь спеціальні, або невірно розрахувати нішу під холодильник, що в неї взагалі нічого не влізе. Претензії в цих випадках часто летять в майстрів, але майстри діяли за інструкцією, яку склав для них дизайнер.

Вы можете взять кредит на карту на самых выгодных условиях на сегодняшний день.

3. Часто будівельні магазини укладають з дизайнерами контракти: за наведених клієнтів дизайнер отримує якісь додаткові премії. Явна ознака подібного: вам починають вихваляти матеріали, розповідати про величезні знижки і високу якість. При цьому не полінуйтеся і порівняйте ціни, нерідко нахвалює матеріали мають ціну вище середньої по ринку. Звичайно, далеко не всі дизайнери так працюють, але зайвий раз перевірити і сказати своє вирішальне слово все ж варто.

4. Займаючись пошуком дизайнера, підійдіть до справи серйозно. Серед тисяч незрозумілих анкет на Авито навряд чи вийде виловити того самого професіонала, який вам потрібен. Швидше попадеться самоучка або зовсім новачок, який володіє парою програм і не має належного досвіду.

взять кредит на карту

5. Самим основним мінусом є вартість роботи хорошого дизайнера. Для прикладу - реальні цифри з нашої практики: ремонт квартири під ключ класу Комфорт по роботі варто в районі 5 000 рублів / м2, з дизайн-проектом - плюс ще 2 000 рублів / м2. Аналогічно, але вже елітний ремонт Преміум класу - від 10 000 рублів / м2, дизайн-проект до ремонту - ще від 4 000 рублів / м2. Вартість робіт дизайнера низькою бути просто не може. Якщо вам пропонують проект по 500 рублів / м2, то велика ймовірність, що в ремонті з часом (або відразу) знайдуться косяки і недоробки.

Робота з недосвідченим дизайнером - завжди кіт в мішку. Може вийти добре і недорого, а може виявитися зливом грошей і подальшим виправленням (а це додаткові витрати). Зрозуміло, що всі дизайнери колись з чогось починали і робили помилки, але клієнт це приймати і терпіти не зобов'язаний. Якщо ви не готові ризикувати - не ризикуйте.

Ремонт квартири: послуги дизайнера - потрібні чи ні

Ми постаралися без прикрас розібрати, чи потрібен дизайнер для ремонту квартири. Однозначної відповіді на це питання немає, все залежить виключно від клієнта. Якщо ви готові шукати хорошого фахівця і платити за його роботу - дизайнер без сумніву істотно полегшить ремонт.

Якщо ви все ж сумніваєтеся - пошукайте в інтернеті відповідні картинки, підберіть колірну гамму і проговорите з виконробом, що саме ви хочете. Гірше, ніж при роботі з починаючим дизайнером-самоучкою, точно не вийде.

Похожие статьи:

  1. ​Інтерєр квартири в стилі лофт
  2. ​Ремонт квартир в Одессе
  3. Ремонт квартири в новобудові