​Монтаж силового кабелю

Октябрь 16, 2018 – 19:29

Монтаж силового кабелю - послуга, за якою звертаються до фахівців виробничі підприємства або комунальні організації. Силовий кабель дозволяє передати 3-фазний струм до кінцевого споживача електроенергії. Співробітники компанії Лененергострой виробляють електромонтажні роботи з прокладання кабелю.

Вартість робіт може змінюватись в залежності від особливостей конкретного випадку. На ціну монтажу силового кабелю, в першу чергу, впливає спосіб прокладки. Так, кабельні лінії можна прокласти наступними методами:

надземний;

Підземний.

Прокладка силового кабелю Киев замовити за найвигіднішою вартістю на сьогоднішній день.

Прихована прокладка кабелю в землі передбачає проведення земляних робіт. Кабель прокладається в траншеях на глибині від 50 см. Складність робіт в даному випадку буде залежати від типу грунту і кліматичних умов.

Установка силового кабелю

Силові кабелі розрізняються між собою по ряду параметрів: розміри, матеріал виготовлення, наявність додаткових елементів, що поліпшують його характеристики. Установка силового кабелю включає в себе наступні етапи:

Розробка та узгодження проекту;

Підготовка траси, по якій буде проходити кабель;

При підземній укладанні - земляні роботи;

Монтаж лотків або труб, в яких буде розташовуватися кабель;

Монтаж кабелю;

Монтаж наконечників;

Перевірка якості монтажу;

Підключення до електроустаткування.

Для проведення електромонтажних робіт, будь то установка або заміна силового кабелю, потрібно не тільки висока кваліфікація, але і відповідний допуск. Співробітники компанії Лененергострой - професіонали в своїй області. Досвідчені майстри допоможуть вибрати оптимальний спосіб прокладки, який влаштує замовника і за вартістю, і за зовнішнім виглядом, і за зручністю в подальшій експлуатації. Замовляючи установку кабелю, можна бути впевненим у високій якості монтажу.

Похожие статьи:

  1. ​Монтаж чорнової підлоги
  2. ​Живая изгородь из ивы
  3. ​Автоматика для опалення