​Морські круїзи по Середземному морю

Февраль 8, 2018 – 16:00

Морські круїзи по Середземному морю - це унікальна можливість побачити кілька країн за одну відпустку, Поринути в атмосферу розкоші і комфорту на найсучасніших круїзних судах. Існує величезний виброр круїзів по Середземному морю з відправленням з європейських портів з відвідуванням Неаполя, Барселони, Пальма-де-Майорки, Тунісу, Палермо, Генуї, Барселони, Марселя, Венеції, Канн, Стамбула, Мальти на лайнерах Costa Deliziosa, Costa Luminosa, MSC Orchestra, MSC Lirica.

Увлекательные круизы по средиземному морю доступны по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Круїз по Середземному морю - це найкращий варіант маршруту для першого морського вояжу. Морські круїзи з Барселони, Венеції і Савони, Чіветавекіі і Афін на лайнерах італійських круїзних компаній Costa Cruises і MSC Cruises підходить для відпочинку всією сім'єю. Кожен знайде для себе те, що йому до смаку: чудові ресторани Середземноморської кухні для гурманів, висококласні SPA процедури для чарівних дам, казино, симулятори гольфу і формули один, щовечірні шоу програми від дирекції круїзу і багато іншого. Дитячі клуби по віковим групам з аніматорами та дитячими шоу не кому не дадуть нудьгувати.

Морські круїзи по Середземному морю 2018

Середземноморські маршрути з круїзної компанією Pullmantur стали ще доступнішими! Вирушаючи в морський круїз по Середземному морю в 2018 році за системою `« Все включено »ви можете ні про що не думати, а тільки насолоджуватися дивовижними портами, чудовим сервісом і прекрасним іспанським вином.

Відгуки про морські круїзи по Середземному морю

Традиційно морські круїзи по Середземному морю отримують найкращі відгуки, так як в цьому регіоні зосереджені кращі лайнери всіх круїзних компаній світу. Carnival Cruise Line з лайнерами Carnival Breeze який стартує з Барселони і Венеції. Круїзи від італійських кутюр'є з MSC Cruises на лайнері MSC Fantasia з Чівітавекіі, MSC Musica і MSC Magnifica з Венеції, MSC Splendida з Генуї з заходом на Мадейру і Канарські острови.

Американська круїзна компанія Norwegian Cruise Line в 2018 році пропонує восьмиденні круїзи по Середземному морю з Барселони на своєму флагмані Norwegian Epic, лайнер Norwegian Jade в 2018 році стартує з Венеції, Чіветавекіі і Барселони.

Найбільший європейський круїзний холдинг Costa Cruises для круїзів по Середземному морю приберегла лайнер Costa Deliziosa який стартує з Барселони і Costa Pacifica для круїзів починаються з Чіветавекіі.

Морський круїз по Східному Середземномор'ї

Морський круїз по Середземному морю це унікальна можливість подивитися за один круїз до 5 країн! Морський круїз по Східному Середземномор'ї - це море сонця і яскравих вражень від екскурсій по грецьких островах з відвідуванням Гори Олімп, Мікенах, Акрополя, Олімпії, неповторного Дубровника з його Старим містом, східна частина Італії та Хорватія - порадують Вас чистими пляжами і прекрасними пейзажами.

Морський круїз по Західному Середземномор'ю

Морський круїз по Західному Середземномор'ю часто називають «Велике Середземномор'ї». Франція з її пам'ятками історії та культури різних епох. Незабутній Париж-місто закоханих. Іспанія - сама по собі величезний історичний музей під відкритим небом, плюс найчистіші іспанські пляжі багато з яких мають блакитні прапори за чисте море. Італія з її пам'ятками, чудовою кухнею, доброзичливим ставленням.

Морський круїз по Середземному морю на лайнері - співвідношення ціни і якості і звичайно ж яскраві враження і розповіді про круїзному відпустці!

Похожие статьи:

  1. ​У Вірменії без закордонного паспорта
  2. ​Пусанська вежа, Південна Корея
  3. ​Річкові круїзи по Європі
  4. ​Як зробити ідеальний ремонт на кухні