Кіпр

Ноябрь 19, 2014 – 19:48


Восени мені пощастило опинитися в Індонезії на Балі. Слів не вистачить, щоб передати всю красу життя на острові. Тут за екватором світ дійсно перевернуть верх ногами, все по-іншому, все інакше - і це вражає! Балі незалежний від усього світу острів, його ніщо не зачіпає і не хвилює. Дух свободи править цим місцем. Не буду описувати пригоди хронологічно, тому займе багато часу, та й не до чого, самому треба все побачити і відчути, просто хочу поділитися парою вражень.

Відпочивали ми по мега насиченій програмі серф-табору SurfMania. Хочу відразу сказати, що все ж є деякі розбіжності між вищевикладеної програмою і пережитої. Все виявилося набагато крутіше, ніж написано :)

Балі зможе догодити кожної персони індивідуально, а саме:

Для умиротвореним людей, охочих розслабитися, є різні лайтовий екскурсії в красиві і заповідні місця, де можна злегка доторкнутися до місцевої релігії, культури і традицій. Балі - це острів богів, тут дуже багато храмів, створених у далекому минулому з місцевого грубого вулканічного чорного каменю, і вражає пластичність виконання форм всіх цих будівель, у сучасному світі таке роблять тільки з піддатливих пластичних матеріалів. Можна відвідати вічнозелені рисові тераси, пластами підносяться до верху гір. На кавовій плантації я випив найдорожчого в світі кава - з какашок лівака (це такий звёрёк зразок тхора) і обкурился самокрученним місцевим тютюном, хоча зазвичай я не курю і вже тим більше не п'ю настільки гурманський напій :)

Є екскурсії, розраховані на більш активний відпочинок, за типом занурення на дно океану в повнолицев масках-аквалангах, де тебе не хвилює ніякий тиск на вуха та інший дискомфорт. Є снорлінг плюс нічна підводне полювання на риб з рушницею. Для особливих екстрималів можна відвідати місто мавп, де цілком реально залишитися без штанів і гаманця, якщо не взяв банани для того, щоб відкупитися від мавп. Загалом, багато всього, можна навіть влаштувати сходження на вулкан, де відкриється вся сферична панорама на всесвіт над головою. Можна так само поплавати в океані з гігантськими мантами, черепахами і де то навіть з акулами :)

Похожие статьи:

  1. Туризм в Чорногорії буде залежати від лоукостерів
  2. Благословенна Богом земля паховая грыжа у мужчин
  3. ​Где недорого купить однокомнатную квартиру в Киеве
  4. ​Разорвало батареи отопления, что делать?
  5. Самостійна подорож по регіону Бохуслен в Швеції