Пам

Октябрь 23, 2014 – 11:10

ворота Фамагусты Рідкісний птах долетить до середини Дніпра ... Не кожен гість острова доїде до його столиці - Нікосії.І даремно! Це абсолютно неповторний та унікальний місто, що володіє багатою історією і шармом.Зараз Нікосія - це не тільки культурний центр, тут зосереджена ділова та торгове життя острова.Крім пам'яток архітектури, що перебувають в старій частині міста за венеціанськими стінами, в Нікосії знаходяться численні ресторани, магазини та розважальні заклади різних форматів.

Венеціанські стіни

Сучасна столиця складається з старого і нового міста, а історичний центр Нікосії знаходиться всередині венеціанських стін XVI століття.У стародавні часи венеціанські стіни збігалися з кордоном міста, за якої не було поселень, але лише стародавні лісові масиви ставали притулком для птахів і диких звірів.

 

венеціанська фортеця складається з 11 bastionov, кожен з яких має вигляд наконечника стріли. Площадь Ататюрка Увійти в фортецю можна через одні з трьох воріт: Кіренейскіе, Пафоський або Фамагустские.Краще за всіх збереглися ворота Фамагусти.

Фортеця була потужним фортифікаційною спорудою і надійно захищала від нападів ворогів: навколо стін на всьому протязі викопаний глибокий рів, зараз ця смуга використовується як паркова зона.

До XIV століття на місці венеціанських стін знаходилися менш функціональні огорожі, і тільки в 1570 році був реалізований більш масштабний проект.У довжину стіни досягають 5 кілометрів. Незважаючи на всю свою міць, вони не змогли довго тримати оборону, коли турецькі завойовники штурмували місто.У бастіоні турки побудували мечеть Боірактар.

Площа Ататюрка

В свій час площа Ататюрка була свідком всіх головних міських подій.До 1904 року тут розташовувався замок Палаццо дель Говерно, регулярно переходив від одного власника до іншого.

Основна визначна пам'ятка площі Ататюрка - масивна колона, виконана з цільного шматка граніту.Примітна історія цієї пам'ятки. Колона була створена староєгипетськими майстрами і вивезена римськими легіонерами в місто Саламіс.Наприкінці XVI століття венеціанці, які захопили Кіпр, встановили її в центрі площі. 

и подготовленный виртуальный 3D тур конечно же впечатлит даже самых придирчивых клиентов

Источник: www.kiprinform.com

Возможно, вам понравится:

КІПР: Місто Нікосія прогулянка
КІПР: Місто Нікосія ... прогулянка

Ніколас Ломбертс: Привітав Гарая, але не знаю - чи зрозумів він мене?

- news.Sportbox.ru
Мені дуже хочеться повернутися до Бразилії туристом, щоб побачити всі визначні пам'ятки своїми очима... Прекрасно пам'ятаю, що було не так давно в Нікосії, коли грали з АПОЕЛем... Тим більше на Кіпрі буде дуже жарко, добре, що матч-відповідь у Санкт-Петербурзі.

Похожие статьи:

  1. ​Труба мідна Sanco
  2. Як обрати велосипед
  3. Художня ковка металу
  4. Фактурна фарба для стін
  5. Історія острова Сардинія