​На що впаде вибір між фарбою і шпалерами

Февраль 21, 2019 – 18:26

Завжди є питання над тим фарбувати або клеїти стіни. Але є і прихильники того чи іншого підходу, розглянути мінуси фарбування і обклеювання боїв варто спочатку ремонту, і можливо щось сподобатися більше.

Драбина, фарба на стіні

Вы можете купить инструменты по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Однакова підготовка стін і до фарбування, і до обклеювання шпалер йде майже завжди.

1 - зняття старої фарби, шпалер;

2 - прибрати шпаклівку, яка сиплеться;

3 - нанесення грунтовки на очищену поверхню стін;

4 - нанесення грубої шпаклівки, потрібно дочекатися її висихання;

5 - затирка грубої шпаклівки;

6 - нанесення фінішної (дрібної гладкою) шпаклівки, вирівнювання стіни під фарбування або шпалери;

7 - затирка, фінішне вирівнювання стіни під декоративну обробку.

Фарбування - це нанесення фарби, а стіну будь-яким способом, пензлем, балончиком, аерографом. Але при фарбуванні є і свої підводні камені.

Стіни на фарбування повинні бути ідеально рівними, інакше після фарбування будь-які нерівності будуть прямо показувати недоробки. Поверхня перед фарбуванням потрібно підготувати, а спочатку потрібно видалити стару фарбу або шпалери, які залишилися.

Фарби для стін бувають не тільки глянцевими або матовими, існує ціла лінійка для декору приміщень, вони можуть бути і фактурними, вже таке наявність може спонукати використовувати фарбу. Завжди для приміщень потрібно вибирати інтер'єрну фарбу, вона повинна бути не токсична, а ось ефект вже підбирається під дизайн - глянець, матова, фактурна (буває різна). Ще одна хитрість у фарбуванні - це фарбувати шпалери, так так, наклеїти прості шпалери, можливо, з фактурою і пофарбувати з улюбленим кольором, адже не завжди в наявності є шпалери під улюблений колір, а іноді так хочеться чогось свого. Для такого кроку слід брати шпалери, які будуть вбирати фарбу, тобто під фарбування, такі теж існують.

З шпалерами все просто і багато хто навіть погодяться, що шпалери клеїти простіше, ніж фарбувати. Але є і тут свої і мінуси і плюси. Шпалери з малюнком витрачаються більше, через те, що потрібно стикувати малюнок, багато шпалер обрізаються, тому купувати їх слід з запасом. Клеїти півметрові шпалери можна навіть одній людині, а ось з метровими виходить швидше, але і тут мінус, їх важче підрізати під опуклості і потреби, адже десь є і розетки, вимикачі і просто кут. З шпалер можна зробити неповторний дизайн, вирізати квіточки та візерунки по краях і наклеїти на інші шпалери, вийде перехід з одних в інші. Можна використовувати різні шпалери для зонування, або створити неповторний візерунок, тільки слід врахувати вибір якісного клею. Після обклеювання шпалерами стін потрібно почекати добу, і не провітрювати приміщення, інакше вся краса може почати обсипатися.

Вибір зупиняється завжди на звичному, але іноді слід зробити крок назустріч до нового і може виникнути і нова свіжий струмінь повітря і натхнення в інтер'єрі та життя. Інтер'єр засяє нової красою в будь-якому випадку і головне вирішити, які методи для цього краще підкреслять всю індивідуальність. Фарбування стін або шпалери - все в будь-якому випадку в умілих руках виявиться цікавим матеріалом, а коли робота закінчиться, принесе свої нотки неповторності.

Похожие статьи:

  1. ​Биржа Благотворительности в Украине
  2. ​Неземные ландшафты Каппадокии
  3. ​Чи можна укладати ламінат на лінолеум?
  4. ​Вибираємо двері всерйоз і надовго