​Напівсуха стяжка підлоги з матеріалом і без. Замовляйте, як Вам вигідніше.

Январь 17, 2019 – 18:44

Пристрій напівсухий стяжки підлоги - це дуже важливий етап капітального ремонту та нового будівництва. Напівсуха стяжка підлоги швидко і якісно вирівнює будь-яку підставу, економлячи при цьому час і кошти. В даний час ця технологія активно використовується при житловому та промисловому будівництві, так як дозволяє в найкоротші терміни виконати великий обсяг робіт.

Будівельний ринок активно розвивається, вносячи нові методи і матеріали обробки і механізована заливка підлог відноситься саме до них. Даний вид робіт можливо застосовувати у всіх приміщеннях без винятку.

Качественный препарат Twinvir купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Свою назву цей вид вирівнювання підлог отримав завдяки певній консистенції цементно-піщаного розчину, який зачиняється з мінімальною кількістю води і візуально виглядає, як напівсухий. Напівсуха стяжка виробляється за допомогою бетонозмішувального насоса - пневмонагнетателя, який замішує розчин з потрібною консистенцією і під тиском до 68 Бар транспортує його по розчинним рукавах на необхідний поверх. Можливо проводити роботи до 25 поверху включно.

За одну робочу кошторис можливо виконати 200 кв. метрів готових підлог. В результаті шліфування готової поверхні підлоги на етапі «схоплювання», поверхня виходить рівною і гладкою. На сьогоднішній день це найекономічніший і швидкий спосіб влаштування підлог.

технологічні етапи

1. Підготовка підстави;

2. Обезпилювання і грунтування поверхні;

3. Монтаж звуко- і теплоізоляції;

4. Виставлення маяків по лазерному рівню з розчину;

5. Заливка підлог напівсухий сумішшю. За допомогою пневмонагнетателя напівсуха суміш подається до місця роботи на необхідний поверх;

6. Вирівнювання поверхні. За допомогою спеціальної «рейки» суміш розрівнюється за встановленими маяках;

7. Шліфування поверхні. Приблизно через годину після заливання підлоги, необхідно поверхню підлоги зашліфувати спеціальної затирочної машин.

Набір міцності відбувається через 14-20 днів після її заливки. Ходити можна через добу. При виконанні даного виду робіт необхідно використовувати фиброволокно, яке запобігає появі тріщин і продовжить термін служби підлоги.

Мінімально допустима товщина напівсухий стяжки підлоги повинна бути не менше 50 мм!

Так само існує і повністю сухий спосіб вирівнювання підлог - суха стяжка.

Похожие статьи:

  1. ​Ландшафтний дизайн дачної ділянки і саду як твір мистецтва
  2. ​Вентилятори для промислової вентиляції, який вибрати?
  3. ​Туристу на заметку: плюсы и минусы путешествия на автобусе
  4. Рівна підлога без піщано-цементної стяжки - це швидко і просто
  5. ​Застосування пластикової вагонки в обробці поверхні