​«Несезон» в Будві

Август 2, 2017 – 15:15

Ми опинилися в Чорногорії в дуже вдалий час, вдале для того, щоб побачити своїми очима, як невеликі милі містечка біля моря протягом місяця поступово перетворюються в курортних монстрів. На початку квітня все було тихо. На нас ніхто не звертав уваги, пляжі були порожні, кількість тих, що купаються дорівнювало нулю. А в кінці квітня ...

Сказати чесно, я не хотіла б опинитися в Будві в розпал сезону. Тому я краще розповім вам, як прекрасна курортна Будва навесні. І попутно пропоную обговорити, чому іноді на курорт краще їхати в «некурортного» час.

Лучшие рестораны для свадьбы помогут сделать Ваш праздник незабываемым.

Будва

Отже, в нашій родині вже стало доброю традицією уникати поїздок в розпал туристичного сезону. Ми не дуже любимо спеку, ми не дуже любимо, коли тісно, ми зовсім не любимо, коли натовпи народу затуляють собою чудові види. Тому у нас на фотографіях з курортної столиці Чорногорії пустельні пляжі.

Пляж в Будві

До речі, якщо ви бували на Слов'янському пляжі тільки влітку, будь ласка, знайте, ось ці парасольки стоять тут не цілий рік, їх поставили в двадцятих числах квітня 😉

Будва. Слов'янський пляж

Звичайно ж, у несезонного поїздки є і мінуси, зокрема, нам не вдалося скупатися. Я сподівалася на можливість викупатися в кінці квітня. Але нам не пощастило, місяць видався надзвичайно дощовим. Тому тільки помочили ніжки в Адріатиці.

Адріатичне море

Але все ж плюсів більше. А головний з них - краса! Прекраснейший пляж Будви Могрен, і жодної людини на березі.

Похожие статьи:

  1. ​О месте Версаль
  2. ​Тумба для взуття
  3. Эйфелева башня
  4. ​Мансардні вікна