Якщо хочете переконатися в суворому дотриманні японцями традицій, потрібно під Новий рік виявитися у великому місті. Перед святом японці будуть займатися новорічними листівками для рідних, близьких і друзів, які називаються «ненгадзё» і доставляються одержувачу в перші дні після Нового року. За статистикою в середньому кожен відправляє близько 30 листівок, а всього пошта доставляє близько 3500 млн послань щорічно.

Відразу після настання нового року японці відправляються до храмів, причому роблять це і сіноісти, і буддисти. У підсумку за перші дні року в найпопулярніших храмах (наприклад, Мейдзі в Токіо) проходить більше 3 млн відвідувачів.


Третя традиція - новорічний розпродаж. У перші дні січня магазини влаштовують грандіозні знижки та пропонують покупцям «фуку-букуро» - закриті пакети з невідомим товаром, але однаковою ціною. Там можуть бути непотрібні дрібнички, а може бути щось справді цінне. Так японці перевіряють, наскільки щасливим вийде рік.

Участь у цих традиційних заходах дозволить зануритися в справжню новорічну атмосферу Японії і зрозуміти, наскільки ж по-різному люди у всьому світі дивляться на одні й ті ж свята.

Похожие статьи:

  1. Дворівнева квартира
  2. Добова оренда квартир
  3. Нові житлові комплекси