​Основні види накладок для ракеток настільного тенісу

Март 29, 2019 – 12:13

Накладки для настільного тенісу можуть бути виготовлені з губчастої і гумового матеріалу, який покриває всю ігрову поверхню ракетки. На сьогоднішній день виділяють наступні види накладок:

накладки з пупирь короткими.

Дані накладки використовуються гравцями, що додають мало значення на обертання м'яча під час гри. Придбати такого виду накладки необхідно в тих випадках, коли гравець звик грати у столу, підставкою і ударом. Цей варіант накладок є ідеальним для захисників.

накладки для тенісних ракеток з пупирь довгими.

Використовуються такого виду накладки, коли необхідно повернути обертання суперника. В даному випадку часто м'яч вібрує в польоті, що дає багато переваг над гравцем, який не має практики проти таких накладок. Зазвичай такі накладки ставляться тільки з одного боку ракетки.

Якісні накладки для ракеток Ви можете придбати на сайті https://tennisok.com.ua/catalog/nakladki-dlya-raketok за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день.

пупирь на накладці без губки.

Даного виду накладки були популярними в 70-х роках двадцятого століття. І на сьогоднішній день дана модель не втратила своєї актуальності. Дані накладки не володіють невисокою силою відскоку, однак мають високу ступінь контролю. Як правило, дані накладки використовуються гравцем, який дотримується класичного захисного стилю.

гладка модель накладок.

Цей вид накладок можна розділити на повільний і швидкий вид, і використовуються вони для захисту і нападу. У цих накладках великий вплив на їх швидкість надає товщина губки. Використовують даний вид накладок з одного боку ракетки.

Вибираючи накладку для ракеток настільного тенісу необхідно враховувати наступні показники: інтенсивність обертання м'яча, швидкість його польоту, точність контролю. Купуючи накладки для настільного тенісу необхідно пам'ятати, що чим тонше губка, тим вище швидкість відскоку м'яча і вище пружність, а так само чим вище сила тертя накладок об поверхню м'ячів, тим більшу швидкість можна їм надати.

У тому випадку, якщо гравець володіє добре ударом слава і справа, може комбінувати самі накладки- з одного боку поставити накладку з тонкої губкою, а з іншого ж боку накладку з тонкої губкою. Товста губка дозволяє надати м'ячу обертання, тонка ж дозволяє несподівано і швидко атакувати. Правильний вибір накладки дозволяє досягти багатьох перемог у грі і досягти максимального професіоналізму на тренуваннях.

Похожие статьи:

  1. ​Типові поломки і несправності пральних машин
  2. ​Типичные поломки и неисправности стиральной машины
  3. ​ Типи і види жалюзі для пластикових вікон і їх ціна
  4. Основні відмінності звичайного і дизайнерського ремонту