Кіпр

Октябрь 28, 2014 – 03:06

Краса і Здоров'я Туризм

 

Відпочинок на Кіпрі - це мрія багатьох росіян.Дивовижний острів у Середземному морі, що має багату історію і культуру, манить як любителів полежати на пляжі, так і цікавих туристів, охочих освоїти місцеві визначні пам'ятки.Найближче Кіпр розташований до берегів Туреччини, також до нього можна дістатися з Єгипту та Сирії.Узбережжя цих країн ніби оточують острів. Таке розташування відповідає історії острова, адже довгі століття за нього йшла боротьба між різними народами.І зараз практично вся територія острова офіційно належить Республіці Кіпр.Однак, населення близько 40% території не бажає входити в цю державу і оголосило себе Турецькою Республікою Північного Кіпру.Варто відзначити, що ця республіка визнана лише Туреччиною і ще парою дружніх їй країн.Між цими республіками пролягає вузька смуга, що належить британським військовим базам.

 

Кипр Природа і клімат Кіпру

 

З півдня НЕ північ місцевості острова значно menâetsâ.Якщо південна частина Кіпру славиться безкрайніми пляжами, то північна відзначена скелястими горами і ущелинами.Взагалі на острові досить багато гір. Найвідоміший гірський масив - це Троодос, він пролягає на південному заході острова.Місцевість там покрита сосновими лісами, досить часто зустрічаються дуби, кипариси і кедри.Троодос - це місце, де знаходиться вершина Олімп, відома всьому світу завдяки грецькій міфології.Її висота становить майже 2 тисячі метрів над рівнем моря. Є на Кіпрі і рівнини, що мають багатий грунт і дають місцевому населенню прекрасний урожай.На сході це долина Месаоорі, укладена між двома гірськими ланцюгами, а на заході - басейн Морфу.Родючі землі на острові займають майже половину його території.Ще 20% займають ліси. Є на Кіпрі і солоні озера.

Источник: www.inmoment.ru

У Москві придумали устілку для управління смартфоном пальцем ноги

- Відомості
На ці гроші вони розробили демоверсію і знайшли перше замовників - латвійське місто Лудза.У місті крім руїн замку Лівонського ордена особливих пам'яток немає, але коштує він на головній трасі, що веде з Росії до Латвії.

Похожие статьи:

  1. Дев
  2. Ізраїль
  3. Котор
  4. ​Кіпр
  5. Похід