Кіпр | Кіпр Острів на карті світу

Ноябрь 19, 2014 – 13:54

Кипр Кіпр сьогодні являє собою незалежне острівна держава Східного Середземномор'я, яке в 2004 році увійшло до складу Європейського Союзу і в 2008 році - в зону євро.

 

Кіпр завжди був невід'ємною частиною еллінізму.Елліністична культура досягла острова відразу після Троянської війни, коли тут висадилися ахейці, що асимілювали автохтонів, так званих «етеокіпріотов».З тих самих пір острів населяється греками.

 

Розташований Кіпр на схід від Греції (від прикордонного з Туреччиною острова Кастелорізо), південніше Туреччини і на захід Сирії.Це третій за величиною острів Середземного моря після Сицилії та Сардинії. Кипр, Лимассол Географічно Кіпр може розглядатися як острів, що належить до Південно-Східній Європі або Південно-Західної Азії.Але, у зв'язку з тим, що історично, культурно і економічно Кіпр пов'язаний з Європою і, особливо, з Грецією (Республіка Кіпр є другим грецькою державою), його відносять до Заходу і, відповідно, до Європи.В даний час він являє собою південно-східний край не тільки Європейського Союзу, але і всієї Європи, в цілому.

 

Офіційними мовами є грецька і турецька мови.Крім того, у зв'язку з тим, що Кіпр довгий час був британською колонією, на острові широко поширене вживання англійської мови.

 

Пляжи Кипра Жителі Кіпру - за походженням, мови, культури та релігії - відносяться до однієї з двох громад, зазначених у статті 2 Конституції Республіки Кіпр - грецької чи турецької.

 

Більшість населення острова, включаючи в себе і три визнані релігійні групи - маронітів, вірмен і латинян (католиків), на 75, 5% належить греко-кіпрської громаді.Число населення, що знаходиться під контролем Республіки Кіпр, за даними кінця 2011 року, досягало 838.897 жителів, 21, 4% з яких є іноземними громадянами.

 

Природа Кипра Етнічні греки сповідують православне християнство.На території острова боле 500 храмів і 9 монастирів.

 

В результаті вторгнення в 1974 році Туреччини і триваючою незаконну окупацію північній частині острова, 200.000 греків-кіпріотів були змушені покинути свої будинки, ставши біженцями у власній країні і оселившись на півдні острова.Одночасно турки-кіпріоти, а також велика кількість переселенців були заселені в окупованій Туреччиною північній частині острова, яка в односторонньому порядку була оголошена в 1983 році незалежною державою під назвою «Турецька Республіка Північного Кіпру» (ТРПК).

Источник: www.grekomania.ru

У Москві придумали устілку для управління смартфоном пальцем ноги - Відомості
На ці гроші вони розробили демоверсію і знайшли перше замовників - латвійське місто Лудза.У місті крім руїн замку Лівонського ордена особливих пам'яток немає, але коштує він на головній трасі, що веде з Росії до Латвії.


Похожие статьи:

  1. Пам'ятки Кіпру Відео
  2. Памятки Сардинії
  3. Путівки Кіпр Протарас