Переваги купівлі квартиру в новобудові

Январь 31, 2018 – 19:32

На сьогоднішній день питання придбання власного житла як ніколи актуальний, оскільки на наявний попит існує цілий ряд варіантів пропозицій. Сьогодні ми маємо можливість вибирати, чи віддати перевагу квартирі після будівельників, сталінці або вторинного житла. На остаточне рішення, безумовно, впливає цілий ряд факторів, як то: що розташовується для покупки нерухомості сума, терміновість або відсутність оної, строгі критерії вибору щодо інфраструктури, якості житла, його комфортабельності, поверховості і т.д. Зрозуміло, що чим більше людина готова до компромісів або ж володіє широкими фінансовими можливостями, тим більша кількість варіантів йому доступно.

Выбор квартиры в Броварах в «Лесном квартале» станет самым приятным занятием в Вашей жизни, так как приобретая жилье здесь Вы получаете уютный уголок для всей семьи.

Популярність придбання квартир в новобудові зараз, як ніколи раніше, висока. Давайте розберемося, чим пояснюється такий ажіотаж навколо будується нерухомості. Данина це моді або ж дійсно, в такому рішенні присутній раціональне зерно, і переваги придбання квартири від забудовника виграють в порівнянні з недоліками, які, на жаль, присутні, як і при будь-якому іншому можливому варіанті.

Говорячи про фінансову вигоду, слід розуміти, що житло після будівельників в елітному будинку і районі явно обійдеться дорожче навіть на перших етапах будівництва в порівнянні з «убитим» вторинним в незручному районі міста. Тобто, в першу чергу, слід визначитися з пріоритетами і найбільш важливими критеріями вибору. У той же час заощадити на придбанні квартири в новобудові дійсно можна, оскільки вартість житла на нульовому етапі будівництва виявиться на 50% дешевше, ніж вже повністю зведеного. Зрозуміло, угода доцільна лише в тому випадку, коли Ви повністю впевнені в репутації і надійності забудовника.

Причому в останньому нескладно переконатися, ознайомившись з його попередніми, вже реалізованими, проектами. Особливо зручною є можливість внесення не відразу всієї суми, а початкового внеску, що не перевищує чверті від усієї суми. Якщо ж Ви готові заплатити більше, але звести ризик до мінімуму, вважаючи за краще придбати житло вже готове до здачі, можна скористатися розстрочкою, яку пропонують забудовники. Нерідко це досить вигідну пропозицію. Або ж, відчуваючи впевненість у завтрашньому дні, можна взяти кредит в банку.

Похожие статьи:

  1. ​Переваги доставки квітів по Львову
  2. Продаж квартир в новобудовах
  3. Чому варто купити квартиру в новобудові
  4. Ремонт квартири в новобудові