Переваги кутових диванів

Январь 18, 2020 – 18:05

Кутові дивани давно і міцно завоювали серця покупців завдяки своїм воістину унікальним переваг. Ці меблі дозволяє максимально раціонально використовувати простір приміщення, створити в ньому атмосферу затишку і комфорту, забезпечити комфортний денний відпочинок, а також велике і зручне спальне місце.

Практично всі механізми трансформації кутових диванів підходять для повсякденного використання, в одну мить перетворюючи диван в двоспальне ліжко з ортопедичним ефектом.

Ортопедичні властивості таких диванів забезпечуються за рахунок наповнювача, в якості якого зазвичай використовуються або пружинні блоки, або пінополіуретан.

Кутові дивани - це відмінна можливість для зонування приміщення кімнати та створення в ній різних функціональних просторів. Так, диван можна поставити не тільки в кутку, а відокремити з його допомогою зону відпочинку і робочу зону. Подібним же чином можна розмежувати їдальню та кухню, створивши, по суті, два гармонійних і зручних приміщення.

Асортимент кутових диванів просто вражає уяву. У салонах є моделі з різними механізмами трансформації (тик-так, дельфін, викочування, акордеон, пума і т.д.), безлічі забарвлень і фактур, що дає можливість ідеально підібрати поєднання відтінків Вашого інтер'єру. Не менше різноманітність пропонується і в плані розмірів: кутовий диван може бути встановлений як в просторому приміщенні (наприклад, Бруклін, Брюссель і ін.), Так і в тісній кімнаті і навіть в маленькій кухні (наприклад, Пекін 2 кут). Багатство варіантів форм і розмірів кутових диванів дозволяє створювати затишні і місткі куточки відпочинку в будь-якому інтер'єрі.

Нерідко кутові дивани забезпечуються пристроями, що забезпечують додатковий комфорт. Так, у продажу є моделі, в яких кутова частина може трансформуватися в столик, існують дивани з високими і зручними підлокітниками, столами-барами і т.д.

Ще одна з особливостей кутових диванів - їх секційне будова. Більшість диванів може розбиратися на окремі секції, які можна міняти місцями в домашніх умовах - це так звані універсальні кути. Так, наприклад, у моделей Мілан, Атланта, можна поміняти місцями отоманку і основну частину дивана - таким чином перетворивши кут з правого в лівий і навпаки.

Нерідко кутові дивани доповнюються пуфами або кріслами, виконаними в тому ж стилі, що дозволяє витримати інтер'єр приміщення в єдиних лініях і тонах.

Кутові дивани прекрасно виглядають не тільки в домашніх умовах, але і в офісі, приймальні, кабінеті, органічно вписуються в оформлення холів готелів і барів.

Ці меблі є воістину універсальної, саме цим і пояснюється її висока затребуваність і популярність.

Похожие статьи:

  1. Переваги круїзного відпочинку
  2. ​Переваги дощок оголошень
  3. Переваги газону в рулонах