Перша жертва найвищої вежі в світі

Май 24, 2015 – 07:29Лаура Нунеш, 39 років, покінчила своє життя самогубством, скинувшись з найвищої вежі в світі (більше 800 метрів) в Дубаї 16 листопада минулого року.
Згідно британській газеті DailyMail, монархічного режиму цієї країни, ведучому строгий контроль за інформацією, якийсь час вдавалося приховувати те, що трапилося, і новина була оприлюднена тільки зараз.


Причиною трагедії стала нерозділене кохання.
За заявою матері Лаури, португалка в 2009 році закохалася в арабського бізнесмена. Її почуття були настільки сильні, що Лаура в квітні 2014 прийняла іслам. Але навіть це не допомогло - любов і раніше була безмовною, і жінка вирішила звести рахунки з життям. Лаура вийшла на оглядовий майданчик, розташований на 148-му поверсі 163-поверхової вежі BurjKhalifa, і, дивом пройшовши через щілину між скляними панелями, скинулася вниз з висоти 550 метрів.
Тіло португалки впало на терасу ресторану, розташованого на третьому поверсі будівлі.
Лаура, масажист за професією, перебувала в Дубаї на туристичній візі, але шукала роботу в цій країні. Після розставання з арабським бізнесменом, з яким Лаура зустрічалася в кожен свій приїзд в ОАЕ, жінка впала в глибоку депресію.
Хмарочос BurjKhalifa вважається туристичною визначною пам'яткою Дубая.
Просле трагедії на прохання поліції керівництво вежі встановило стовпи, що перешкоджають туристам проходити між панелями.
Відзначимо, що вежа BurjKhalifa вже використовувалася для суїциду раніше: у 2011 році громадянин Індії стрибнув з 147-го поверху і вбився.

Похожие статьи:

  1. Самі незвичайні готелі світу
  2. Інтернет-магазин саджанців
  3. ​Самі незвичайні будівлі світу