​Плитковий клей

Июль 29, 2018 – 19:46

При облицюванні приміщень величезним попитом користується керамічна плитка. Щоб отримати естетично привабливе, довговічне і функціональне покриття, необхідно не тільки правильно підібрати основний матеріал, але і вибрати відповідний плитковий клей. Часом саме від нього залежать найважливіші технічні параметри формованого підстави.

Ключові критерії вибору клею для плитки

Популярный магазин Buddvir предлагает Вашему вниманию качественный термостойкий клей для плитки по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Якщо Ви хочете купити плитковий клей, який зможе прослужити довгі роки і ефективно виконувати свою функцію, необхідно взяти до уваги такі параметри:

Особливості керамічної плитки - габарити виробів і матеріал, який використовується для їх виготовлення, безпосередньо впливають на вагу обробки. Зі збільшенням ваги елементів облицювання підвищують вимоги до адгезійним параметрам складів. Такі матеріали коштують дорожче. Вибираючи клей для плитки, необхідно взяти до уваги її пористість, оскільки вона безпосередньо впливає на коефіцієнт водопоглинання.

Умови експлуатації - вологість, механічні навантаження при експлуатації і діапазон температур, які здатний переносити матеріал. Якщо плитка буде встановлюватися на відкритому повітрі, клеюча суміш повинна бути вологостійкою і морозостійкої. Для монтажу всередині приміщень зазвичай використовуються еластичні склади.

Вид підстави. Все різноманіття підкладок можна класифікувати на прості і складні. До підстав першого типу відноситься бетон, цегла, стяжки та інші поверхні, яким не страшні деформації. А ось дерево, гіпсокартон, скло та інші матеріали, які мають погану адгезію або можуть змінювати свою форму, вважаються складними.

Основні етапи роботи з клеєм для плитки

Щоб домогтися максимальної тривалості служби керамічної плитки і її естетичної привабливості, необхідно в точності слідувати основним етапам монтажу:

Підготовка поверхні. З підстави слід видалити пил і різні відшарування, воно повинно бути максимально рівним.

Приготування розчину, що клеїть. Вимоги для кожного складу індивідуальні. Про них можна дізнатися з інструкції на упаковці.

Нанесення клейового розчину на основу і тильну поверхню плитки. Для цієї роботи зручно використовувати зубчастий шпатель.

Фіксації плитки на поверхні. Елементи закріплюються на свіжому клеї, не можна допускати, щоб він почав схоплюватися перед цим. В іншому випадку знижується міцність приєднання.

Оформлення швів. Для цього використовуються затірки, вони захищають шви від руйнувань і надають їм естетичну привабливість і завершений зовнішній вигляд.

Похожие статьи:

  1. ​Отдых в Таиланде
  2. Пелетний котел
  3. Автовикуп