Площа Скандерберг в Тирані изготовление макетов в москве

Февраль 8, 2015 – 17:09

пам'ятки

Тирана є не тільки цікавим, але і зручним містом. Так, саме зручним. У місті все розташовано дуже компактно, так що він чудово підходить для піших прогулянок і уважного вивчення.

Як правило, екскурсії починають тут з центральної площі під назвою Скандерберг. Зі сходу площу як би обіймають піднесеності гори Дайті. Поруч знаходиться справжній східний базар. Навряд чи ви де-небудь на європейському континенті зможете знайти ще один такий. Ринок дуже колоритний, тут можна не тільки купити оригінальні сувеніри, а й глибше зрозуміти міську культуру Тирани. Так що він теж обов'язковий для огляду!
Площа Скандерберг в Тирані

У Тирані знаходиться Національний Історичний музей, який, до слова, є найбільшим в Албанії. Обов'язково загляньте сюди, щоб познайомитися з культурою та історією країни та міста.


Ще одна визначна пам'ятка Тирани - Міжнародна готель. Це найвища будівля країни. До того ж його фасад прикрашає неймовірної краси величезна фреска-мозаїка.Обов'язково відвідайте бульвар Дешморет-е-Комбі, адже тут знаходиться будівля Археологічного музею і Палац Конгресу, який виділяється свій ультрасучасної архітектурою. У музеї виставлена експозиція, присвячена історії країни від доісторичного періоду до середньовіччя.

Ну а найкрасивіший вид на місто відкривається, як би несподівано це не звучало, з Кладовища мучеників, яке саме по собі є досить цікавим місцем для туристів. Тут же знаходиться пам'ятник «Мати Албанія».

В околицях міста, біля річки Лана, знаходиться Музей Енвера Ходжі. Будівля з білого мармуру вражає своєю красою! Зараз тут проводять різні виставки, а пізніше його планують перетворити на культурний центр міжнародного значення.

Похожие статьи:

  1. Что сложно увидеть во Франции, то легко в Абу-Даби
  2. Поради про Кіпр изготовление календарной сетки
  3. Додаткові переваги однокамерних склопакетів
  4. ​Детали интерьера в граните и мраморе