​Полімерні наливні 3D підлоги

Май 22, 2018 – 18:20

Полімерні наливні 3D полиТехнологія створення полімерних наливних підлог 3D дозволяє втілити в життя будь-які дизайнерські рішення і творчі ідеї.

Наливна підлога - вид стяжки підлоги з використанням сумішей, що самовирівнюються, завдяки чому можлива мінімальна товщина підлогового покриття (3,5 мм). Його застосовують в кафе, ресторанах, офісах, виробничих приміщеннях і в житлових приміщеннях.

Преимущества механизированной штукатурки стен в саратове и энгельсе неоспоримы, воспользуйтесь моментом и закажите услугу по самой выгодной стомости на сегодняшний день.

Полімерна наливна підлога є вже готову суху суміш матеріалів на основі полімерного епоксидного або поліуретанового в'яжучого, яку потрібно тільки розвести водою і залити на поверхню.

Перевагою наливних підлог є те, що вони не мають швів, гладкі й рівні. Є величезний вибір гами кольорів. Виконавці робіт високого ступеня майстерності можуть розміщувати під прозорим верхнім шаром наливних підлог різноманітні зображення, красиві малюнки художників або різні декоративні наповнювачі. Така технологія уможливлює отримати ефект 3D - оптичної ілюзії обсягу.

Термін служби такого підлогового покриття більше 10 років. При проведенні ремонту приміщення воно не вимагає заміни, його можна легко відновити. Безшовне покриття не має зазорів, куди може накопичуватися пил і бруд, абсолютно вологостійкі, що полегшує його збирання. І, що важливо, зовнішній вигляд і експлуатаційні характеристики наливної підлоги абсолютно не зміняться навіть при аварійних ситуаціях системи водопостачання або опалення.

Крім того, полімерна наливна підлога невибагливий в експлуатації, досить стійкий до механічних навантажень і хімічним і впливів. Монтувати його вельми легко і порівняно швидко. Однак слід врахувати, що якщо підлога буде мати дизайнерські ідеї або складний малюнок, то його монтаж триватиме довше - від трьох до восьми діб.

Декоративні підлоги за технологією 3D виготовити самостійно досить складно, адже в разі недотримання технології не буде очікуваного ефекту і скоротиться термін експлуатації покриття. Якщо хочете створювати їх самостійно можна знайти диск про навчання наливні підлоги 3d. Для того щоб отримати максимально якісне покриття буде краще звернутися до фахівців, які мають досвід і спеціальне обладнання.

Як правило, ціна роботи по створенню 3D підлоги безпосередньо залежить від обсягу самої роботи, якості підстави підлоги, а також складності художнього оформлення. Середня ціна за квадратний метр коливається від 250 до 1200 доларів.

Похожие статьи:

  1. Полимерные наливные 3D полы
  2. ​Подорожі не виходячи з дому
  3. ​Поющие фонтаны Барселоны
  4. ​Монтаж чорнової підлоги
  5. Перестилання підлог