​Поради по установці деревяних панелей

Сентябрь 10, 2019 – 08:41

Обшивка дерев'яними панелями також не представляє особливої складності, якщо ви вирішите встановлювати їх самостійно. Це не така метушлива і нервова робота, як наприклад оздоблювальні теслярські роботи. Обшивка дерев'яними панелями вимагає твердої руки, правильних вимірів і гарного набору інструментів. Також непогано обзавестися помічником для здійснення подібних робіт, навіть якщо просто заради того, щоб він допоміг утримати типову дерев'яну панель 4x8 на одному місці.

Качественная вытяжка вентилятор для ванной купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Основні поради по обшивці дерев'яними панелями

Проводить вимірювання

Проводьте виміри двічі. Краще зайвий раз перевірити ще раз свої вимірювання, особливо якщо ви працюєте з дорогими, зробленими на замовлення або важкими панелями. Заміряйте довжину стіни, висоту стіни і будь-яких вікон і дверей, які будуть зустрічатися на шляху.

Не переживайте з приводу монтажних коробок або інших невеликих деталей під час проведення замірів.

Провітрювання дерев'яних панелей

Ця процедура важлива, тому краще не поспішати і не спокушатися рішенням, пропустити цю стадію. Провітрювання дерева забезпечить кращу обробку, призведе до того, що менше буде тріщин в подальшому, відколів та інших непривабливих дефектів на ваших панелях.

Краще виставити всі панелі вертикально кожну окремо уздовж стіни. Складання їх в штабеля на підлозі підійде тільки в тому випадку, якщо у вас будуть зазори між панелями, щоб повітря вільно через них проходив. Залиште панелі провітритися на 48 годин.

Створення гладкої поверхні для обшивки дерев'яними панелями

Прибивання дерев'яних панелей великими цвяхами не завжди є найкращим вирішенням питання. Дерев'яні панелі можуть встановлюватися поверх гіпсокартону, клеєної фанери і навіть кам'яної кладки. Найбільш істотним фактором тут буде гладкість поверхні.

Якщо вам потрібно полагодити, повторно відновити ділянки з гіпсокартону або інших міцних матеріалів поверхні стіни, зробіть це, перш ніж прісутпіть до проекту по обшивці стіни дерев'яними панелями.

Рейки під обшивку дерев'яними панелями.

Для забезпечення надійної міцної основи під панелі, встановіть рейки під обшивку, які будуть розташовуватися вертикально або горизонтально, в залежності від того, як будуть розташовуватися самі панелі. Використовуйте тонкі планки і покрівельну дранку, щоб зробити рейки настільки рівними, наскільки це можливо, а також анкери в кам'яній кладці або клей для прикріплення рейок.

Встановлення першої дерев'яної панелі

Будьте вкрай обережні при установці першої дерев'яної панелі. Почніть з розташування панелей так, щоб отримати правильний зразок. Як тільки вам це вдасться, різання і приєднання панелей почнеться з першого кута, який ви бачите при входженні в кімнату.

Переконайтеся, що він абсолютно прямий і що виступаючий кінець лежить посередині рейки під обшивку.

Якщо виробник панелей рекомендує використання цвяхів для обшивки стін його дерев'яними панелями, то переконаєтеся, що ви використовуєте вказаний в інструкції розмір цвяхів, так само як і всі інші технічні параметри, передбачені для панелей. Якщо рекомендується використовувати клей, то постарайтеся придбати продукцію, яка спеціально виготовлена для використання з дерев'яним сайдингом. Як тільки ви встановите панелі і справите всю необхідну підрізування, ваша красива кімната буде готова для проживання в ній.

Похожие статьи:

  1. ​Будинок з оциліндрованих колод
  2. Расскажу как найти дешевые авиабилеты
  3. ​Що робити на Пхукеті в сезон дощів?
  4. ​Зачем вам высшее образование?
  5. ​Болезни газона и способы лечения